Astana – Villarreal 2:3 (kon.) | Lok. Moskva – Kodaň 2:1 (kon.) | Lugano – Beer Ševa 1:0 (kon.)
Plzeň – FCSB 2:0 (kon.) | BATE – CZ Bělehrad 0:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Arsenal 1:0 (kon.)
Konyaspor – Marseille 1:1 (kon.) | Salzburg – Guimarães 3:0 (kon.) | Östersunds FK – Zorja Luhansk 2:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Hertha 3:2 (kon.) | Nice – Waregem 3:1 (kon.) | Lazio – Arnhem 1:1 (kon.)
Zenit – Vardar 2:1 (kon.) | Rosenborg – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Slavia 0:2 (kon.)
Skënderbeu – Dynamo Kyjev 3:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Young Boys 2:1 (kon.) | Braga – Hoffenheim 3:1 (kon.)
Ludogorec – Başakşehir 1:2 (kon.) | AC Milán – Austria 5:1 (kon.) | AEK Atény – Rijeka 2:2 (kon.)
Everton – Atalanta BC 1:5 (kon.) | Lyon – Apollon Limassol 4:0 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Zlín 1:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv
0:2 (0:1)
SK Slavia Praha
Čtvrtek 23.11.2017, 21:05 • Netanya Municipal Stadium, Netanya • Evropská liga • Skupina A

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (23:04:35)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:14.

Nyní se Slavia posunula na druhé místo za první Villarreal a na svém kontě má osm bodů. Astana právě s Villarrealem dnes prohrála a klesla na třetí pozici, kde je se sedmi body. V prosinci tak čeká oba celky závěrečný duel ve skupině A a Pražanům tak k postupu do vyřazovacích bojů bude stačit i bodový zisk. Na to se ale spoléhat nemohou a určitě před vyprodaným Edenem budou chtít zakončit skupinovou fázi nejen výhrou před svými diváky, ale hlavně postupovou tečkou. Uvidíme, jak to celé nakonec dopadne. Rozhodně se máme na co těšit.
    Poprvé od roku 2007 vyhrála Slavia venkovní utkání v pohárové Evropě a výhra to byla hodně důležitá. Nyní vše mají ve svých rukou právě Slávisté.

Je dobojováno. Slavia to zvládla a na půdě Maccabi Tel-Avivu dokázala získat veledůležité tři body. Druhý slávistický gól přidal ve čtyřiapadesáté minutě znovu Josef Hušbauer, který se trefil prakticky podobně, jako v první půli. Na jeho druhý gól už nikdo nenavázal a hosté tak mohou slavit veledůležitou výhru.

90+4

90+3
    Jaromír Zmrhal poslal míč z levé strany, ten si doběhl brankář Maccabi a opět tak hosté neskórují. Už to vypadá, že Predrag Rajković pošle naposledy míč do hry od své branky.

90+2
    Danny střílel zblízka na domácí branku, ale Tal Ben Chaim I zachytil míč a poté ho poslal pryč. Znovu tak nepovolil, aby se hosté dostali do většího náskoku.

90+1
    Tomáš Souček poslal hlavou míč na malou domů Laštůvkovi a hostující brankář ho tak pošle zpět do hry.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase budou nastaveny ještě tři minuty navíc.

90
    Vidar Kjartansson si drze sklepl míč v pokutovém území, ke střele se ale nedostal. Zabránila mu v tom obrana hostů, která balón posílá daleko od svého zařízení.

89
    Slávistický kapitán byl vystřídán a možný hattrick tak nezavrší. To ho ovšem nemusí vůbec mrzet. Hosté pár minut před koncem utkání stále vedou o dva góly.

88
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Josef Hušbauer, přichází Danny.

87
    Na Laštůvku mířil další balón. Ale s pomocí své obrany ho poté zachytil a znovu ho odkopl od své branky.

86
    Na druhé straně se rodila další slibná akce na straně Slavie. Ale Hušbauer svou střelu poslal jen mimo tři domácí tyče. Hned na to pak otáčejí směr hry na druhou stranu zase domácí fotbalisté.

85
    Mick Van Buren pronikl za obranu Maccabi, dostal se až do těsné blízkosti Predraga Rajkoviće, ale obránce domácích Eytan Tibi byl u něho dříve a akci zastavil.

84
    Sobol se snažil zastavit akci domácích, míč zakopl za zadní čáru a je z toho další rohový kop pro Maccabi Tel-Aviv.

83
    Mick Van Buren dostává žlutou kartu za zdržování hry. Po odmávání ofsajdového postavení ještě střílel na domácí branku. Sudí ho tak napomenul žlutou kartou.