Astana – Villarreal 2:3 (kon.) | Lok. Moskva – Kodaň 2:1 (kon.) | Lugano – Beer Ševa 1:0 (kon.)
Plzeň – FCSB 2:0 (kon.) | BATE – CZ Bělehrad 0:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Arsenal 1:0 (kon.)
Konyaspor – Marseille 1:1 (kon.) | Salzburg – Guimarães 3:0 (kon.) | Östersunds FK – Zorja Luhansk 2:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Hertha 3:2 (kon.) | Nice – Waregem 3:1 (kon.) | Lazio – Arnhem 1:1 (kon.)
Zenit – Vardar 2:1 (kon.) | Rosenborg – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Slavia 0:2 (kon.)
Skënderbeu – Dynamo Kyjev 3:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Young Boys 2:1 (kon.) | Braga – Hoffenheim 3:1 (kon.)
Ludogorec – Başakşehir 1:2 (kon.) | AC Milán – Austria 5:1 (kon.) | AEK Atény – Rijeka 2:2 (kon.)
Everton – Atalanta BC 1:5 (kon.) | Lyon – Apollon Limassol 4:0 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Zlín 1:0 (kon.)
Östersunds FK
2:0 (1:0)
FK Zorja Luhansk
Čtvrtek 23.11.2017, 19:00Evropská liga • Skupina J

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:54:48)

Je konec! Östersunds FK nakonec vyhrál 2:0 a už nyní je jisté, že se na jaře zúčastní vyřazovacích bojů Evropské ligy!
    První poločas nám příliš příležitostí nepřinesl, ale nakonec jsme se gólu dočkali. Už na začátku zápasu nebezpečně vypálil Saman Ghoddos, ale hostující brankář míč vyrazil. Po celou první půli dominoval na hřišti domácí tým Östersunds, který nakonec vstřelil branku ve 41. minutě. Curtis Edwards si zpracoval skvělý centr na hranici vápna na pravé straně, kde následně vypálil ránu, kterou před bránou tečoval hostující Grečyškin a míč skončil u levé tyče.
    Ve druhém poločase byli hosté aktivnější, ale v 57. minutě se ke střele dostal Mukiibi, který ovšem vypálil vedle levé tyče. V 63. minutě Ghoddos poslal skvělou ránu, ale Lunin si sní poradil. V 67. minutě vytasil Keita skvělý zákrok proti střele da Silvy. V 78. minutě ukradl míč Saman Ghoddos a krásnou ranou k levé tyči poslal domácí do vedení 2:0. Ke konci zápasu Keita vytasil další skvělý zákrok a Östersunds zvítězil 2:0.

90+4

90+3
    Hosté se nemohou dostat do vápna, jelikož už ve středu hřiště na ně dotírají domácí hráči. Poté se k míči dostal Ken Sema, ale vypálil vedle brány.

90+2
    Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Gabriel Somi, přichází Dennis Widgren.

90+2
    Östersunds si už hlídá konec zápasu a následně se hosté dopustili faulu ve středu hřiště.

90+1
    Domácí drží míč a jdou dopředu. Ken Sema nakonec přihrál míč do vápna, ale ten odkopla obrana hostů.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
    90. Keita vytáhl skvělý zákrok.

90
    Nyní se hosté dostali ke střele ve vápně, ale Aly Keita opět předvedl fantastický zákrok a stále drží čisté konto!

89
    Artem Gordijenko vypálil k levé tyči, ale Keita míč viděl a vyrazil ho na rohový kop.

89
    Hostí nyní drží míč blízko vápna domácích, ale následný nákop skončil pouze na kopačce domácího obránce, který ho vykopl.

88
    S centrem z něj si domácí obrana lehce poradila.

87
    Silas Araújo da Silva se dostal ke střele zpoza vápna, ale ta byla zblokována a následuje rohový kop pro Zorju.

87
    Artem Gordijenko byl v souboji příliš důrazný a rozhodčí mu odpískal faul.

86
    Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Salisu Abdullhi Gero, přichází Samuel Mensah.

86
    Olexandr Karavajev se snažil procpat míč do vápna, ale nepovedlo se mu to. Následně fauloval Silas Araújo da Silva.

85
    Sema to zkusil po pravé straně, ale nakonec byl s míčem mimo hrací plochu a hosté mají autové vhazování.