Saint-Étienne – Štrasburk 2:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:1)
RC Štrasburk
Pátek 24.11.2017, 20:45 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

Tento zápas přinesl celkem čtyři branky, které si týmy spravedlivě rozdělily. Do vedení poslal domácí Hernani, ještě v prvním poločase vyrovnal Jean-Eudes Aholou. V 56. minutě poslal domácí do vedení Kévin Monnet-Paquet. Z pokutového kopu o sedm minut později vyrovnal Jonas Martin. (22:40:02)

90+4

90+4
    Loïs Diony si šel pro faul v pokutovém území, ale faul nevybojoval a ani nezakončil.

90+4
    Rohový kop měl k dispozici domácí celek, který se ale do šance nedostal. Obrana Štrasburku si poradila.

90+3
    Hraje se na polovině hrací plochy, čeká se na zajímavější akci.

90+2
    Vykopávat od své branky bude Bingourou Kamara.

90+1
    Celkem se budou nastavovat čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Jonathan Bamba si se spoluhráči před brankou dával příliš dlouhou přednost, nakonec domácí o šanci přišli.

88
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Jonas Martin, přichází Vincent Nogueira.

87
    Střílená přihrávka se snesla před branku, ale obránci hostujícího celku si dokázali snadno poradit.

86
    Assane Dioussé rozehrával volný kop. Jeho ránu obránci tečovali mimo branku. Rohový kop pro domácí.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Digbo Maiga.

85
    Domácí fotbalisté se pokoušeli dostat k rychlé akci, ale Kévin Monnet-Paquet nedokázal překonat v osobním souboji prosadit.

84
    Nyní se hraje zejména ve středu hrací plochy. Brankáři jsou bez práce, v poklidném tempu se utkání dohrává.

83
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Nuno Da Costa, přichází Jérémy Blayac.

82
    Žlutou kartu dostává Vincent Pajot (AS Saint-Étienne). Domácí hráč vidí hodně zbytečnou žlutou kartu po faulu na soupeře.

81
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, ani jeden celek se nyní nemůže probojovat do velké šance.

80
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Saidy Janko.

Jan Prošek

Branky: 41. Hernani (Söderlund), 56. Monnet-Paquet – 44. Aholou (Terrier), 63. Martin (pen.)

Karty:   10. Dioussé (SET), 43. Hernani (SET), 62. F. Pogba (SET), 82. Pajot (SET) – 32. Grimm (SSG), 65. Bahoken (SSG)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:10.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel (80. Janko), Théophile-Catherine, Perrin, F. Pogba – Dioussé – Pajot (86. Maiga), Hernani – Bamba, Söderlund (72. Diony), Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – M'Bengue, Janko, Maiga, Selnaes, Diony, Rocha Santos.

RC Štrasburk: Kamara – Lala, Salmier, B. Koné, Seka – Aholou – Grimm (64. Bahoken), Martin (88. Nogueira), Liénard – Da Costa (83. Blayac), Terrier.
    Náhradníci: Oukidja – Mangane, Othon, Saadi, Blayac, Bahoken, Nogueira.

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Zakrani