Saint-Étienne – Štrasburk 2:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:1)
RC Štrasburk
Pátek 24.11.2017, 20:45 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo
    63. Jonas MARTIN - 2:2

63
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Domácí hráč fauloval v pokutovém území, následovala penalta, kterou s jistotou proměnil JONAS MARTIN.
    56. Kévin MONNET-PAQUET - 2:1

56
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Aktivněji hrající domácí celek se dostává do vedení, do zakončení se dostal KÉVIN MONNET-PAQUET. Jeho ránu si jeden z bránících hráčů ztečoval do sítě.
    44. Jean-Eudes AHOLOU - 1:1

44
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Netrvalo to dlouho a je vyrovnáno. Martin Terrier centroval před branku a po nepřehledné situaci neomylně napálil míč za domácího brankáře pohotově JEAN-EUDES AHOLOU. Asistence: Martin Terrier.
    41. HERNANI - 1:0

41
    Domácí se dostávají do vedení, krásnou ránou ze střední vzdálenosti se na vzdálenější tyč prosazuje HERNANI. Asistence: Alexander Söderlund.

Jan Prošek

Branky: 41. Hernani (Söderlund), 56. Monnet-Paquet – 44. Aholou (Terrier), 63. Martin (pen.)

Karty:   10. Dioussé (SET), 43. Hernani (SET), 62. F. Pogba (SET), 82. Pajot (SET) – 32. Grimm (SSG), 65. Bahoken (SSG)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:10.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel (80. Janko), Théophile-Catherine, Perrin, F. Pogba – Dioussé – Pajot (86. Maiga), Hernani – Bamba, Söderlund (72. Diony), Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – M'Bengue, Janko, Maiga, Selnaes, Diony, Rocha Santos.

RC Štrasburk: Kamara – Lala, Salmier, B. Koné, Seka – Aholou – Grimm (64. Bahoken), Martin (88. Nogueira), Liénard – Da Costa (83. Blayac), Terrier.
    Náhradníci: Oukidja – Mangane, Othon, Saadi, Blayac, Bahoken, Nogueira.

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Zakrani