Kunlun – Jaroslavl 1:4 (kon.) | Jekatěrinburg – Riga 2:3 (po pr.) | Magnitogorsk – N.Novgorod 1:2 (kon.)
Čeljabinsk – Spartak Moskva 2:0 (kon.) | Toljatti – Čerepovec 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Soči 1:3 (kon.)
Minsk – Omsk 3:2 (3:1 po s.n.) | Jokerit – Vladivostok 3:2 (kon.)
Lada Toljatti
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Severstal Čerepovec
Pátek 24.11.2017, 16:00 • Lada Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:26:45)

Vyhrané buly: 35:25

Je konec. Lada nakonec vyhrála 3:2 i přesto kolik měl Čerepovec střel.
    V první třetině na ledě dominoval Severstal Čerepovec, ale výsledek je nerozhodný 1:1. Už ve 2. minutě se prosadil Alexandr Mereskin. Ovšem ve 12. minutě srovnal Kirill Kapustin.
    Ve druhé periodě jsme se rovněž dočkali dvou gólů a opět po jednom na každé straně. Nejdříve se ve 26. minutě prosadil Alexandr Ščerbina, ale ve 32. minutě srovnal Nikita Filatov. Ke konci třetiny ještě měli domácí přesilovou hru, tu ovšem nevyužili. Tlak hostů je obrovský a poměr střel na bránu to jasně potvrzuje. Střely na bránu po dvou třetinách jsou v poměru 22:6 pro Čerepovec.
    Ve třetí třetině měl ve 45. minutě Filatov samostatný nájezd, ale na Hudáčka neuspěl. Ovšem v 56. minutě využil zaváhání hostující obrany Denis Zernov a zajistil tak Ladě výhru 3:2.

58:34
    Nyní se hraje v pásmu Lady, uvidíme jestli se dočkáme vyrovnávací branky.

57:48
    Severstal nemůže projít přes střed hrací plochy.

56:48
    Hosté se snaží o vyrovnávací branku, ale Lada se zatím dobře brání a šla do protiútoku.
    55:02 Denis ZERNOV - 3:2

55:02
    Lada právě vstřelila branku!
    Obrovská chyba hostující obrany, která přímo darovala puk DENISOVI ZERNOVI, ten následně uspěl i před vyjíždějícím brankářem a poslal Ladu poprvé v zápase do vedení! Bez asistence.

50:24
    Lada si vytvořila tlak v pásmu Severstalu, ale branku nevstřelila.

48:59

46:59
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., vražení na hrazení).

45:51

44:35
    44:05 Filatov neproměnil samostatný nájezd.

44:05
    Potom co se Alexei Ugarov dopustil nedovoleného zákroku u své brány, když zalehl puk měl samostatný nájezd Nikita Filatov. Ovšem ten neproměnil a stav je stále 2:2!

Michal Raška

Branky a nahrávky: 12. Kapustin (D. Ježov, Novotný), 32. Filatov (Mastrjukov), 56. Zernov – 2. Mereskin, 26. Ščerbina (Višněvskij)

Lada Toljatti: Ivannikov (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Ďjakov, D. Ježov (C), Kirillov, Kostromitin, Suchich – Valujskij, Kapustin, Novotný (A) – Bělousov, Babenko, Zernov – Harper, Mastrjukov, Filatov – Achmetov, A. Strelcov, Soin (A) – Rachimullin.
    Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – V. Vasiljev, Jevsejenkov (A), Masuhr, Kornějev, Višněvskij, Verjovkin, Kudako – Kagarlickij (C), P. Černov, Jašin – Trubačjov (A), Vovčenko, Stránský – Mereskin, Mons, Ugarov – Ščerbina, Karlin, Monachov – Geraškin.

Rozhodčí: Konstantin Gordenko, Viktor Gashilov – Evgeny Antonov, Evgeny Streltsov