Znojmo – Salzburg 2:5 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
EC Red Bull Salzburg
Pátek 24.11.2017, 19:15 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • 20. kolo

Orli tak dnes pohrávají na domácím ledě po třetinách 1:1, 1:2, 0:2. V poslední třetině jsme viděli, že Salzburg lépe bruslil a dnešní výhru si zasloužil. Hezký zbytek večera. (21:22:52)

59:30
    Na puku jsou stále hosté, nikam už se však neženou.

58:40
    Kolupaev měl teď hodně práce se střelou hostů.

58:20
    Salzburg právě vstřelil branku!
    A je vymalováno. Hosté se trefují do prázdné branky a zvyšují tak na 5:2. Autorem gólu je ALJAZ PREDAN. Asistence: Julian Auer.

58:08
    Zakázané uvolnění hostů.

57:50
    Bulín to zkoušel od modré trefil však jen brusli protihráče.

54:38
    Po vyhraném buly zamířil přesně od modré čáry ELIAS JERONIMO WALLENTA, a tak získává Salzburg již dvoubrankový náskok. Asistence: Phillip Sander, Jonas Kail.

54:34
    Predan zkusil vyslat střelu na Kolupaeva, skončila však jen v ochranné síti.

53:55
    Zakázané uvolnění domácího celku.

52:28
    Další velká šance hostů. Poté co salzburský hráč přestřelil nejen ležícího Kolupaeva, ale i branku domácích, a tak se mu zakončit nepodařilo.

52:17
    Brabec nyní prověřil brankáře hostů z pravého kruhu.

50:02
    Domácí teď měli hodně štěstí, když se Schusterovi nepodařilo doklepnout puk do naprosto odkryté branky domácích.

49:16
    Znojmu se podařilo vyhodit.

48:45
    Valtinerovu střelu od modré zblokoval jeden ze Znojemských svou bruslí.

48:19
    Teď měl Kolupaev hodně práce se Schusterovou střelou z mezikruží.

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 12. Bulín P. (Rudy, Brabec), 28. Roubal (Kosnar, Sigmund) – 16. Predan (Auer), 25. Frandl (Predan), 34. Predan (Sander), 55. Wallenta (Sander, Kail), 59. Predan (Auer)

HC LERAM Orli Znojmo: Kolupaev (Velička) – Rudy, Brabec, Hladil, Štěpanovský, Hrubý, Peří – Bulín P., Růžička, Bulín J. – Piš, Sigmund, Roubal – Zmeškal, Kosnar, Miščík, Ligocký.
    EC Red Bull Salzburg: Dvorkins (Merra) – Frandl, Sander, Pfarrmaier, Valtiner, Kail – Schuster, Predan, Auer – Sinzinger, Motil, Wallenta – Tschiersch, Rattenberger, Bammer – Weber, Barth, Nedwed.

Rozhodčí: Vrba – Vašíček, Král