Antverpy – Mechelen 0:0 (kon.) | Oostende – Eupen 1:0 (kon.) | Sint-Truiden – Lokeren 0:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Charleroi 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren
0:2 (0:0)
Sporting Charleroi
Sobota 25.11.2017, 20:30 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická liga • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

V 16. kole belgické Jupiler League se proti sobě utkají týmy Waasland-Beveren a Sporting Charleroi. Tyto mužstva se už spolu letos utkala a to v 7. kole na půdě Cherleroi. V 65. minutě poslal domácí do vedení Dessoleil. O osm minut později zvýšil náskok Razaei, ale v 87. minutě snížil hostující Thelin a v 90+2. minutě srovnal Seck. První zápas tak skončil remízou 2:2. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Bram van Driessche a jeho asistenti Jeroen Walschap a Kevin Dhondt. Hrát se bude na Freethiel stadionu v Beverenu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 8 190 diváků.

Waasland-Beveren:

Waasland-Beveren se nachází na sedmém místě s dvaceti jedna body a skóre 31:25. V posledním zápase zavítal na půdu Brugg. Tam už ve 40. minutě se prosadil domácí hráč. Tři minuty po začátku druhé půle přidaly Bruggy druhý gól a v 83. minutě třetí. Waasland-Beveren tak prohrál 0:3. Nejlepším střelcem je s osmi góly Thelin. Hlavním trenérem je Philippe Clement.

Poslední tři zápasy Waasland-Beveren:

Jupiler L.: Club Bruggy 3:0 Waasland-Beveren
    Jupiler L.: Waasland-Beveren 2:0 Mouscron
    Jupiler L.: St. Lutych 3:1 Waasland-Beveren

Sporting Charleroi:

Charleroi se nachází na druhém místě s jednatřiceti body a skóre 26:16. V posledním zápase přivítala na své půdě KV Mechelen. V 17. minutě se domácí dostali do vedení po gólu Rezaeiho. V 71. minutě šli hosté do deset po červené kartě. Dvě minuty před koncem základní doby pojistil výhru opět Rezaei a Cherleroi vyhrála 2:0. Nejlepšími střelci jsou po šesti gólech Benavente a Rezaei. Hlavním trenérem je Felice Mazzu.

Poslední tři zápasy Sporting Charleroi:

Jupiler L.: Charleroi 2:0 KV Mechelen
    Jupiler L.: Antverpy 1:3 Charleroi
    Jupiler L.: Charleroi 2:1 Gent

Waasland-Beveren: Roef – Demir, Moren, Jans, Camacho – Angban, Seck, Opoku Ampomah – Morioka, Dierckx, Kiese Thelin.
    Náhradníci: Goblet – Boljević, Caufriez, J. Cools, Buatu Mananga, Mmaee, Myny, Schryvers.

Sporting Charleroi: Penneteau – Martos, Marinos, Dessoleil, Fortuna – N'Ganga, Hendrickx, Benavente, Ilaimaharitra, Fall – Rezaei.
    Náhradníci: P. Mandanda – Bedia, Diandy, Pollet, Rodes, Saglik, Tainmont, Zajkov.

Rozhodčí: Bram van Driessche – Jeroen Walschap, Kevin Dhondt.

1

3
    Hosté mají autové vhazování na levé straně uprostřed hřiště.

5
    Domácí drží míč ve středu hřiště, uvidíme co vymyslí.

6
    Poté domácí ztratili míč a Kiese Thelin zfauloval protihráče za což byl odměněn žlutou kartou.

7
    Hosté jdou po levé straně a následně se dostali ke střele, ale ta šla pouze do blokujícího obránce.

8
    Hostující hráč se dopustil faulu, když zatáhl za dres Morioka.

10
    Waasland-Beveren má autové vhazování na pravé straně, ale přišli o míč a dopředu se řítil hostující hráč, ovšem míč mu odebrala obrana domácích.

12
    Po faulu budou u míče domácí.

13
    Žlutou kartu dostává Francis N'Ganga (Sporting Charleroi).

14
    Po centru z přímého kopu se domácí dopustili faulu a jejich akce je zastavena.

15
    Nyní mají hosté přímý kop z pravé strany.

17
    Nyní má hostující brankář odkop od své svatyně.

18
    Po faulu hostů mají domácí přímý kop. Ten sice šel dá vápna v podobě centru, ale obrana Charleroi si sním poradila a následná střela domácího hráče přeletěla bránu.

19
    Hosté se opět dopustili faulu, tentokrát ve středu hřiště.

22
    Domácí dostali míč do vápna, ale následně ho odvrátila obrana Charleroi.

25
    Nyní Penneteau vyboxoval míč do bezpečí.

27
    Fall se dostal do hlavičky, ale nakonec míč skončil vedle brány.

30
    Domácí nyní drží míč na své půli, ale následně ho ztratili.

32
    Hostující hráč neudržel míč na hřišti a následuje odkop od domácí brány.

34
    Penneteau i s menšími problémy dostal míč pod kontrolu.

36
    Míč skončil při rozehrávce domácích až u brankáře Roefa.

38
    Po nepřesné přihrávce skončil míč u hostů.

40
    Hosté mají autové vhazování na pravé straně.

42
    Nyní hosté vybojovali rohový kop z levé strany.

43
    Ovšem s rohovým kopem si poradila domácí obrana a vyhlavičkovala míč do bezpečí.

45
    Hodně nepříjemně nyní srazil domácí hráč protihráče a hra je přerušena.

45+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45+1

V prvním poločase jsme viděli pár náznaků na vstřelení gólů, ale ani jednou to nebyla nějaké velká příležitost a tak je stav po první půli 0:0.

Druhý poločas začne přibližně v 21:31.

46

47
    Hned na začátku druhé půle mají hosté rohový kop.

48
    Ovšem ten byl velmi přetažený a skončil v zámezí.

49
    Nyní je na hřišti ošetřován domácí hráč.

50
    Domácí dostali centr do vápna, ovšem ten odhlavičkoval do zámezí jeden z obranců Charleroi.

51
    Do velmi dobré šance se dostal Rezaei, ale z bezprostřední blízkosti zamířil vedle pravé tyče!
    51. Rezaei zamířil těsně vedle pravé tyče.

53
    Střela domácího hráče šla mimo bránu.

55
    Další střela domácích, ale ta šla opět jen do rukou brankáře Charleroi.

57
    Domácí mají přímý kop z pravé strany.

59
    Domácímu hráči byl odpískán faul.

60
    Centr z přímého kopu šel do vápna, ale k ohrožení brány nedošlo.

61
    Centr z pravé strany si pohlídala obrana Cherleroi a odhlavičkovala ho do bezpečí.

62
    Příliš dlouhá přihrávka skončila u hostujícího brankáře.

65
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Charleroi se dostává do vedení! Po krásné přihrávce Rezaeiho prostřelil GAETAN HENDRICKX vše co mu stálo v cestě a hosté vedou 1:0! Asistence: Rezaei.
    65. Gaëtan HENDRICKX - 0:1

68
    Domácí nacentrovali do vápna, ale nic velkého z toho nevzniklo.

71
    Hosté se dostali k míči, ale následný centr byl hodně vysoký.

72
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Mamadou Fall, přichází Christophe Diandy.

74
    Domácí mají rohový kop, který bude zahrávat Morioka.

75
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Isaac Kiese Thelin, přichází Ryan Mmaee.

76
    Núrio Fortuna dostal žlutou kartu, když stáhl na zem domácího hráče.

77
    Obrovská chyba domácího obránce, který si nezpracoval míč a KAVEH REZAEI se řítil sám na brankáře, kdy následnou střelou k pravé tyči posílá Cherleroi do dvoubrankového vedení!
    77. Kaveh REZAEI - 0:2

79
    Núrio Fortuna zajel do domácího hráče Janse, který nyní leží na zemi.

81
    Domácí vystřelili vedle brány a brankář Charleroi bude mít odkop od hostující svatyně.

82
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Núrio Fortuna, přichází Enes Saglik.

83
    Míč opět skončil za bránou hostů a Nicolas Penneteau má odkop od brány.

84
    Hostující hráč zfauloval domácího hráče a Waasland-Beveren bude mít přímý kop z velmi slibné pozice.

85
    Ránu Rjōty Moriokaze z přímého kopu krásně chytil Nicolas Penneteau a stále drží čisté konto.
    85. Morioka vypálil k pravé tyči, ale nesnížil.

85
    N'Ganga zdržoval a je vyloučen po tom co dostal druhou žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Tuur Dierckx, přichází Aleksandar Boljević.

87
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Cristian Benavente, přichází Gjoko Zajkov.

89
    Domácí se snaží o závěrečný tlak, ale obrana Charleroi je dnes velmi skvělá.

90
    Domácí mají rohový kop.

90+1
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Victorien Angban, přichází Olivier Myny.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+2
    Nicolas Penneteau chytil střelu domácího hráče.

90+3
    Nyní mají hosté přímý kop z levé strany. Ten rozehráli nakrátko a drží míč.

90+4
    Ofsajd domácího hráče.

90+4

Je konec. Sporting Charleroi nakonec vyhrál 2:0.
    V 65. minutě vstřelil první branku po krásné přihrávce Rezaeiho prostřelil Gaëtan Hendrickx vše co mu stálo v cestě. V 77. minutě Kaveh Rezaei využil zaváhání domácího obránce a řítil se sám na brankáře, kdy následnou střelou k pravé tyči poslal Cherleroi do dvoubrankového vedení. Ke konci utkání si hosté utkání pohlídali a odvezli tři body.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:26:23)