Dortmund – Schalke 4:4 (kon.) | RB Lipsko – W. Brémy 2:0 (kon.) | Freiburg – Mohuč 2:1 (kon.)
Frankfurt – Leverkusen 0:1 (kon.) | Augsburg – Wolfsburg 2:1 (kon.) | Mönchengladbach – Bayern 2:1 (kon.)
FC Augsburg
2:1 (0:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 25.11.2017, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 13. kolo

Máme za sebou zábavný druhý poločas, ve kterém jsme viděli hned 2 branky. V 51. minutě se prosadil po pěkné nahrávce do vápna Michael Gregoritsch a vyrovnal. Wolfsburg i nadále bojoval a snažil se útočit, nicméně domácím se nakonec podařilo využít početní výhody a v 78. minutě vstřelil po pěkné kombinaci vítězný gól Alfred Finnbogason. Wolfsburg i nadále bojoval,ale k větší šanci se nedostal. 3 důležité body tak vyválčili hráči Augsburgu, kterým hodně pomohla brzká červená karta Arnolda. (17:28:58)

90+4

90+4
    Max se dostal k míči před vlastním vápnem a ihned ho odkopává.

90+3
    Hostům se nedaří udržet míč na polovině a vytvořit si tak tlak.

90+3
    Dlouhý nákop mířil do vápna hostů,ale Casteels dobře vyběhl a míč si pohlídal.

90+2
    Caiuby dostal míč na hranici vápna a posunul ho na volného Baiera,ale rozhodčí akci zastavil pro offside.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Další míč mířil do vápna domácích,ale tam ho odhlacičkoval Opare.

90
    Gomez centroval na Origiho,ale ten stál v offsidu a nemohl hrát. Míč mají domácí.

89
    Wolfsburg je mnohem aktivnější a opravdu není poznat že hraje defacto celý zápas o 10ti! Domácí hráči pouze odkopávají míče.

88
    Malli dostal od trenéra pokyny na poslední minuty napsané na papírku a přeorganizovává své spoluhráče.

87
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Erik Thommy, přichází Marcel Heller.

87
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Paul Verhaegh, přichází Nany Landry Dimata.

86
    Hostující hráči kombinují s míčem na polovině soupeře,ale nedaří se jim vytvořit si nějakou šanci.

85
    Ke střele se odhodlal Gregoritsch, Casteels se za padavou střelou pouze ohlédl, naštěstí míč pro něj skončila střela těsně nad brankou!

84
    Caiuby utekl po pravé straně,ale centr mu nesednul a míč přeletěl vápno.

83
    Nyní se hra odehrává převážně na polovině Augsburgu. Hostující hráči opravdu bojují i v početní nevýhodě.

82
    Max se teď hodně zlobil na rozhodčího,který přisoudil vhazování Wolfsburgu.

81
    Žlutou kartu dostává Divock Origi (VfL Wolfsburg).

Veronika Loudová

Branky: 51. Gregoritsch (Finnbogason), 78. Finnbogason (Max) – 40. Didavi (Knoche)

Karty:   45. Thommy (AUG) – 45+2. Didavi (WOF), 81. Origi (WOF)   8. Arnold (WOF)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 3:0. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:6.
    FC Augsburg: Hitz – Opare, Danso (46. Hinteregger), Gouweleeuw, Max – R. Khedira (22. Ku), Baier – Thommy (87. Heller), Gregoritsch, Caiuby – Finnbogason.
    Náhradníci: Luthe – Framberger, Heller, Hinteregger, Či Tong-won, Ku, Morávek.

VfL Wolfsburg: Casteels – Tisserand, Brooks (70. Uduokhai), Knoche, Verhaegh (87. Dimata) – Arnold, Guilavogui – Malli, Didavi (46. Gerhardt), Origi – Mario Gómez.
    Náhradníci: Grün – Bazoer, Dimata, Gerhardt, Ntep, Osimhen, Uduokhai.