Mountfield HK – Kladno 2:3 (kon.) | Jihlava – Chomutov 4:5 (2:4 po s.n.) | Olomouc – Sparta 2:5 (kon.)
Třinec – Liberec 7:4 (kon.) | Kometa Brno – HC Litvínov 4:2 (kon.) | Zlín – Slavia 3:7 (kon.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Pardubice – K. Vary 5:0 (kon.)
po s.n. (2:4)
HC Dukla Jihlava
4:5 (2:1, 0:0, 2:3 - 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 25.11.2017, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 20. kolo

57:55
    Možná, že ano. Daniel Šilar totiž usedá na trestnou lavici. Že by se jednalo o zlomový moment zápasu? Uvidíme za okamžik.

Na vyloučení: 5-7.

49:26
    Tak s vyloučeními se nám nyní roztrhl pytel. Jakub Köver jde ven za sekání a výhodu přesilovky bude mít znovu jihlavská Dukla.

Na vyloučení: 5-6.

48:22
    Tomáš Mejzlík jde na trestnou lavici a Chomutovským se naskýtá šance na srovnání. Jihlavský kapitán odchází ven za podražení.

Na vyloučení: 5-5.

45:38
    Zkusit jít do vedení bude moct i Jihlava. Dvě minuty dostává Jakub Kleiner za nedovolené bránění a to asi není pro Piráty moc příjemná situace.

Na vyloučení: 4-5.

43:04
    Piráti jdou do čtvrté přesilové hry. Aleš Heinrich se v útočném pásmu dopustil hákování a Chomutov má šanci na to, aby poprvé v utkání vedl.

Na vyloučení: 4-4.

39:33
    Dukla zřejmě dohraje třetinu v pohodě a třetí část začne přesilovkou, neboť Daniel Šilar dostal dvě minuty za vysokou hůl. Poprvé od konce první třetiny jde na trestnou lavici hráč Pirátů.

Na vyloučení: 3-4.

29:41
    Chomutovští si zahrají minutovou přesilovku pět na tři. Na dvě minuty ven jde Oliver Havelka, jenž se dopustil hákování.

Na vyloučení: 3-3.

28:28
    Lukáš Jindra je druhým hráčem, který za Jihlavu usedne na trestnou lavici. Dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 2-3.

15:38
    Ze kterého se ale osvobozují. Ve středním pásmu převzal kotouč útočník Tomáš Adámek a namířil si to přes modrou mezi dvěma jihlavskými hráči, přičemž Lukáš Mareš jej podrazil. Přesilovku si vyzkouší také Piráti.

Na vyloučení: 1-3.

12:02
    Hosté zkoušeli vyvolat šarvátku před brankou, nebo se pokusil o jakýsi závar, ovšem sami na to doplatili. Tom Polák podruhé v první třetině usedne na lavici hanby, nyní za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 0-3.

06:58
    Dvě minuty si odsedí i chomutovský starší dorostenec Radek Procházka. Jde ven za podražení, které bylo ve středním pásmu a zcela zbytečné.

Na vyloučení: 0-2.

00:11
    Již po jedenácti vteřinách je zde první vyloučení zápasu. Tom Polák jde ven na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Waller (Kadleček), 15. Najman (Vala, Hrbatý), 49. Vala (Hrbatý), 50. Váňa (Heinrich, Mejzlík) – 20. Chlán, 41. Chlán (Navrátil), 49. Chlán (Kopic), 51. Šišolák (Hřebíček, Hajič), rozh. náj. Hřebíček

2:4   Köver (CHM)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Mareš, Váňa, Vála, Srnský, Havelka, Krtek – Čermák, Heinrich, Mejzlík – Jindra, Kadleček, Waller – Hrbatý, Najman, Vala. Trenér: Karel Nekvasil
    Piráti Chomutov: Běhula (Khůn) – Procházka, Kopic, Kleiner, Novák, Seemann, Hajič, Vícha, Studený – Chlán, Polák, Šilar – Navrátil, Bajer, Adámek – Šišolák, Köver, Hřebíček – Veselý, Kulich, Šeliga. Trenér: Jaroslav Beck

Rozhodčí: Král – Kotlík, Měkýš