Mountfield HK – Kladno 2:3 (kon.) | Jihlava – Chomutov 4:5 (2:4 po s.n.) | Olomouc – Sparta 2:5 (kon.)
Třinec – Liberec 7:4 (kon.) | Kometa Brno – HC Litvínov 4:2 (kon.) | Zlín – Slavia 3:7 (kon.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Pardubice – K. Vary 5:0 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:6 (0:1, 0:4, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 25.11.2017, 13:00 • Ostravar aréna • DHL Extraliga juniorů • 20. kolo

59:45
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tato třetina skončí nerozhodně, hosté nepolevili ani v úplném závěru a díky JANU GRIMOVI zvyšují své skóre – 1:6. Asistence: Kryštof Linhart, David Chujac.

52:59
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice využívají přesilovku!! Po nahrávce Štěpánka našel recept na Kroftu v brance RADIM TOMAN – 1:5. Asistence: Radim Štěpánek, Jozef Baláž.

38:36
    Vítkovickým nezbývá než svěsit hlavy, Daňa kapituluje v této třetině počtvrté, gól si připisuje DAVID CHUJAC – 0:5. Asistence: Matěj Tóth, Petr Maršoun.

35:04
    Mladá Boleslav přidává další branku do vítkovické sítě, Horský vystřelil, Daňa se natáhl pro puk, ale nestačil jej schoval a toho využil JAN DVOŘÁK – 0:4. Asistence: Matouš Horský.

30:32
    Výborná akce v podání PETRA MARŠOUNA, ten dostal přihrávku ke kruhu, prokličkoval mezi domácími hráči, dostal se až před branku a prostřelil Daňa – 0:3. Asistence: Matěj Tóth.

22:07
    Hosté využívají přesilovku, po nahrávce Pawliczka se střelou pod lapačku trefil MATĚJ KREJČÍK – 0:2. Asistence: Dominik Pawliczek, Jan Dvořák.

08:49
    Hosté zaútočili, nejprve nastřelil Daňa Tóth, kotouč si ale našel JAN GRIM, který jej dopravil za záda vítkovického gólmana – 0:1. Asistence: Matěj Tóth, Petr Maršoun.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 53. Toman (Štěpánek, Baláž) – 9. Grim (Tóth, Maršoun), 23. Krejčík (Pawliczek, Dvořák), 31. Maršoun (Tóth), 36. Dvořák (Horský), 39. Chujac (Tóth, Maršoun), 60. Grim (Linhart, Chujac)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Juránek) – Kunc, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek – Gřesík, Blaško, Peterka, Baláž (A), Konečný, Klíma, Raška (C), Beránek, Malát, Dang, Fridrich, Toman (A)
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Linhart, Uřidil (A), Chujac, Jirásek, Horský, Nepokoj, Mlčoch (A) – Foerster, Kerda, Hrachovec, Dvořák, Tóth, Grim, Krejčík (C), Křížek,Jindra, Pawliczek, Maršoun

Rozhodčí: V. Fiala – V. Lederer, M. Konvička