Ostrava – Vítkovice 3:11 (kon.) | Pardubice – Florbal Ústí 7:3 (kon.) | Otrokovice – Česká Lípa 13:4 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
13:4 (4:0, 4:1, 5:3)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 25.11.2017, 19:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 14. kolo

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (20:59:10)

Domácí florbalisté jasně opanovali dnešní utkání a České Lípě přidělili na cestu domů třináct branek. Hosté se mírně zvedli až ve třetí třetině, ale to především proto, že domácí hráči přestali hrát. I tak se domácím podařilo ve třetí části vstřelit pět branek a zaplněná aréna bouří radostí! Panteři dnes vyhráli 13:4 a berou tak tři cenné body!

Hráči utkání
    Lukáš Pešat (OTR)
    Lukáš Mlejnek (CLA)

59:57
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DOMINIK JANSA, který dostal míček do branky z levé strany a trochu znepříjemnil oslavy domácích fanoušků. Asistence: Lukáš Mlejnek.

59:33
    Standing ovation v podání domácích fanoušků a utkání se pomalu blíží ke svému konci.

59:03
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Jakub Jirsa – 2 minuty, Hrubost).
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Pavel Jurčík – 2 minuty, Hrubost).

58:13
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    MAREK ZAPLETAL zakončil rychlý protiútok domácího celku a to i přes to, že se mu míček dostal pod nohy. Asistence: Karel Ťopek.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:47
    Dnešní utkání sleduje 380 diváků.

57:10
    Další pokus Kittela skončil tak pět metrů nad brankou.

56:51
    Hosté běželi dva na jednoho a Malina předvedl další skvělý zákrok!

56:37
    Petr Kittel pálil z otočky mimo tři tyče.

56:12
    Domácí jsou stále na útočné polovině a kombinují.

55:20
    Posledních pět minut do konce. Otrokovice drží míček a pokoušejí se v poklidu dohrát zápas.

54:52
    Malina vytáhl skvělý zákrok proti střele z pravé strany!

53:56
    Hosté drží míček, ale nedokáži si vytvořit žádnou nebezpečnou pozici na střelu.

52:44
    A opět gól do prázdné branky. Domácí vystihli rozehrávku České Lípy a MAREK ZAPLETAL zakončil rychlou kombinaci. Asistence: Lukáš Pešat.

52:17
    Domácí jsou všude dříve a hrají opravdu skvěle. Hosté si domů odvezou debakl.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 1. Zapletal (Švajný), 7. Pešat (Mich. Nagy), 8. Kostka (Petřík), 18. Kittel (Pešat), 21. Pešat (Sovják), 26. Petřík (Zapletal), 30. Szweda (Pešat), 37. Zapletal (Petřík), 41. Pešat (Sovják), 49. Švajný (Pešat), 52. Jurčík (Švajný), 53. Zapletal (Pešat), 59. Zapletal (Ťopek) – 26. Karel, 43. Mlejnek (Vnuk), 47. Kněžour (Ekl), 60. Jansa (Mlejnek)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Kvapil, Sovják, Jurčík – Zapletal, Pešat, Kittel – Petřík, Čevela, Uhrinovský.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Vnuk, Dzierža, Kadlec, Slaný – Mlejnek, Spilka, Vondráček – Hřebřina, Karel, Jansa – Pastor, Kněžour, Jirsa – Štěrba, Ekl.

Rozhodčí: Svrček Lukáš, Waliczko Radim