Ostrava – Vítkovice 3:11 (kon.) | Pardubice – Florbal Ústí 7:3 (kon.) | Otrokovice – Česká Lípa 13:4 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
3:11 (2:3, 0:1, 1:7)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 25.11.2017, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • Livesport Superliga • 14. kolo

Je konec. Vítkovice naprosto po zásluze zvítězily nad Ostravou a ovládly dnešní ostravské derby. Hattrickem se na této výhře podílel Bräuer, který se prosazoval jen ve třetí třetině.

Ode mne to je pro dnešek vše a někdy zase u onlajnu napočtenou. (18:53:26)

59:49
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hostující tým dává ještě jednu branku do prázdné brány a nejspíše dává definitivní tečku za dnešním stavem. MAREK BRAUER se prosadil a dnes zkompletoval hattrick!
    Asistence: Lukáš Hrubý.

59:00
    Poslední minuta utkání.

58:45
    Ostrava je opět v šesti!

58:25
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Josef Rýpar – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

57:40
    Miške trefil jen vítkovického obránce, jenž odpálil míček až k ostravskému brankáři.

57:13
    Laja je zpět v brance a nejspíše zde zůstane až do konce zápasu.

56:55
    Vítkovice skórují do prázdné brány a asistenci si připíše brankář Souček! Ten chytil střelu a vyhodil na útočnou polovinu, kde ho stihl doběhnout MARTIN TOKOŠ a jednou rukou ho dostat do branky.
    Asistence: Lukáš Souček.

56:00
    Ostravští hrají v šesti!

55:42
    Hosté hrají v pěti.

55:28
    A mohla padnout druhá branka v oslabení! Hubálek nebyl sobecký a poslal míček na Firdu, který stál kousek. Jenže Laja si tyčku pohlídal a další branku neinkasoval.

54:47
    Ostrava má stále k dispozici početní výhodu. Nachází se na útočné polovině, ale Vítkovice velmi dobře brání.

54:13
    Oddechový čas pro domácí.

54:13
    Hostující tým se prosazuje v oslabení! MAREK BRAUER se dostal do samostatného úniku a míček poslal po zemi k tyči!
    Asistence: Jiří Besta

54:00
    Čonka-Skyba několikrát nezachytil celkem jednoduchou přihrávku a raději šel střídat.

53:42
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jan Jastřembský – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

53:14
    Ne, domácímu týmu se v útočné fázi dnes opravdu nedaří. Vítkovice celkem snadno získávají míček.

52:30
    Hromádka trefil jen svého spoluhráče.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 9. Hrabal (Sládek), 19. Klimscha (Hrabal), 46. Křiva (Hrabal) – 14. Jastřembský (Tokoš), 16. Rýpar (Hájek), 19. Rýpar (Hájek), 24. Gál (Vilím), 42. Delong (Sladký), 43. Bräuer (Gál), 48. Besta (Hrubý), 51. Delong (Besta), 55. Bräuer (Besta), 57. Tokoš (Souček), 60. Bräuer (Hrubý)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Kolajta) – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Kuczera, Zbořil – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Šimíček, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Moravčík, Čonka-Skyba.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Hrubý, Firda, Sladký – Tokoš, Jan Šebesta, Vilím – Rýpar, Gál, Děček – Hájek, Bräuer, Hubálek – Delong, Besta.

Rozhodčí: Sýkora, Tkáč