Genk – Standard 0:2 (kon.) | Anderlecht – Kortrijk 4:0 (kon.) | Club Brugge – Waregem 3:2 (kon.)
RSC Anderlecht
4:0 (2:0)
KV Kortrijk
Neděle 26.11.2017, 18:00 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická liga • 16. kolo

Stylem start cíl vyhrávají domácí fotbalisté tento zápas. Dva góly v prvním poločase, dva v druhém. Hosté ani jednou nevystřelili na branku soupeře, a tak zcela logicky dál gól nemohli. (19:52:10)

90+4

90+2
    Nyní se hraje na polovině hrací plochy, z hodně velké dálky vypálil jeden z hostujících hráčů, ale balon poslal hodně mimo.

90+1
    Tři minuty uvidíme nad rámec druhého poločasu.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik se bude nastavovat nad rámec poločasu.

89
    Do rychlé protiakce se dostal domácí celek. Robert Berić poslal hodně nepřesně centr na Hamdia Harbaouia, který ale nedokázal balon zpracovat.

88
    Dvě minuty hry zbývají do konce zápasu a domácí Henry Onyekuru kombinuje na své polovině. Domácí se nikam neženou a fanoušci na tribunách už odpočítávají zbývající čas a slaví výhru.

87
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Jovan Stojanović, přichází Abdul Ajagun.

85
    Hraje se nyní na polovině hrací plochy. Kortrijkuž rezignoval na nějaké zdramatizování zápasu.

84
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek vede o čtyři góly a stylem start cíl míří za výhrou.

82
    Vladimir Kovačević v zápase bude pokračovat.

81
    Henry Onyekuru tvrdou ránou sestřelil do hlavy hostujícího hráče, Vladimir Kovačević je hodně otřesený.

80
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Sofiane Hanni, přichází Robert Berić.

79
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Šest minut po třetí brance přichází další domácí gól. Po krásné přihrávce Bruna se prosazuje obránci osamocený HAMDI HARBAOUI. Se zakončením si snadno dokázal poradit.

78
    Hosté se rychle dostali na útočnou polovinu, Idir Ouali nepřesně vypálil.

76
    Anderlecht se nyní do zakončení nedostal, a tak po nepřesné přihrávce míč končí u brankáře hostů.

75
    Hamdi Harbaoui hledal přihrávkou volného spoluhráče, ale balon nedokázal přesněji předat kolegovi.

74
    V pohodě hrající domácí celek pokračuje v aktivní hře a snaží se něco vymyslet na útočné polovině.