Ajax – Kerkrade 5:1 (kon.) | Excelsior – Eindhoven 1:2 (kon.) | Sparta Rotterdam – Utrecht 1:3 (kon.)
Arnhem – Den Haag 2:0 (kon.)
SBV Excelsior
1:2 (0:2)
PSV Eindhoven
Neděle 26.11.2017, 14:30Nizozemská Eredivisie • 13. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 4:11. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:12. (16:20:58)

Hostující celek po prvním poločase vedl o dva góly, v tom druhém dokázali domácí pouze snížit. Více jim toho obrana Eindhovenu nedovolila, a tak si body za výhru odvážejí fotbalisté PSV.

90+3

90+3
    S centrem před branku si obrana poradila.

90+3
    Velkou šanci měli nyní domácí, míč před brankou jeden z hráčů tečoval do horní části branky a gólman PSV vyrazil na roh.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Rohový kop pro domácí celek, hostující Santiago Arias odhlavičkoval balon mimo hrací plochu.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, domácí se zatím marně snaží vypracovat gólovou možnost. Obrana PSV hraje výborně.

89
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Jeffry Fortes, přichází Kevin Vermeulen.

Dnešní utkání sleduje 4 400 diváků.

87
    Dostáváme se do finální fáze poločasu, hosté mají možnost volného kopu z dobré pozice. Gólman míč vyboxoval zpět do hry.

86
    Žlutou kartu dostává Jeffry Fortes (SBV Excelsior).

85
    Pět minut a nějaké to nastavení nás dělí od konce zápasu, ve kterém zatím hostující celek drží jednobrankový náskok.

84
    Skvěle balon vyboxoval domácí brankář po střele obránce Santiaga Ariase.

83
    Domácí po faulu soupeře rozehrávali volný kop. Centr se snesl před předku, odkud hlavičkoval Wout Faes. Jeho pokus mířil do míst, kde byl gólman. To domácí fanoušky rozhodně nepotěšilo.

82
    Žlutou kartu dostává Nicolas Isimat-Mirin (PSV Eindhoven).

81
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Steven Bergwijn.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme rychlý fotbal, který nyní už mnoho šancí nenabízí.