Hamburg – Hoffenheim 3:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hertha 0:2 (kon.)
Hamburger SV
3:0 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Neděle 26.11.2017, 15:30 • Volksparkstadion, Hamburg • Německá Bundesliga • 13. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:25:14)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím domácích, kteří dnes svého soupeře jasně přehráli. Hoffenheim začal hrát fotbal od druhé půle, ale dnes se mu v koncovce nedařilo tak, jako soupeři.

90+3

90+3
    Poslední nastavená minuta, vypadá to, že Christian Mathenia (Hamburg) dnes udrží čisté konto.

90+1
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Fiete Arp, přichází Gian-Luca Waldschmidt.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, diváci již slaví, Hamburg si dnes připíše tři body a v tabulce přeskočí Freiburg.
    88. Gideon JUNG - 3:0

88
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Dennis Diekmeier hlavou sklepl míč na střed, odkud z voleje vypálil GIDEON JUNG, kterému sice střela tolik nesedla, míč se ale odrazil od země do branky.

88
    Sven Schipplock (Hamburg) vystrašil Baumanna svým pokusem z pravé strany.

86
    Mark Uth (Hoffenheim) fauluje Gotoku Sakaje, volný kop pro Hamburg, na polovině soupeře.

85
    Poslední pětiminutovka dělí Hamburg od vítězství, které by se mu hodilo jako sůl, v záchranářských bojích.

84
    Nyní odpískán útočný faul domácím, což se divákům pranic nelíbí.

82
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Bobby Wood, přichází Sven Schipplock.

81
    Hosté se z rohového kopu nedokázali prosadit, dobrá práce defenzivy Hamburgu.

80
    Rick van Drongelen (Hamburg) zablokoval další pokus soupeře, tentokrát Kevina Vogta, je z toho roh pro Hoffenheim.

79
    Útočný faul v podání Hoffenheimu, který se tak připravuje o možnost ohrozit branku Hamburgu.

78
    Na druhé straně Rick van Drongelen (Hamburg) zablokoval střelu Szalaie z hranice vápna.

77
    Tak druhý gól možná bude rozhodující o osudu utkání, nyní se Kostić znovu hnal k brance, ale obránce Hoffenheimu mu nedovolil vystřelit.
    75. Filip KOSTIĆ - 2:0