Janov – AS Řím 1:1 (kon.) | AC Milán – Turín 0:0 (kon.) | Udinese – Neapol 0:1 (kon.)
Lazio – Fiorentina 1:1 (kon.) | Juventus – Crotone 3:0 (kon.)
S. S. Lazio
1:1 (1:0)
ACF Fiorentina
Neděle 26.11.2017, 18:00 • Stadio Olimpico • Italská Serie A • 14. kolo

Já vám děkuji za pozornost, doufám, že jste se příjemně bavili a budu se na vás těšit zase příště.
    Dnešním utkáním vás provázel Ondřej Zoubek. (20:09:29)

Statistiky utkání
    Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:7.

Nenudili jsme se, to tedy rozhodně ne. Po prvním poločase, kde se hlavou prosadil Stefan de Vrij, šli domácí do kabin za vedení 1:0.

Druhý poločas Fiorentina několikrát střílela z velké vzdálenosti a k pořádné šanci se ne a ne dostat. Na druhé straně naopak byl blízko vstřelení branky Parolo, to když si naskočil na centr Lukaka, brankář byl ale proti.

Když už to vypadalo, že domácí uhájí svoji tvrz a přibudou na jejich konto další tři body, sudí přezkoumal jeden ze soubojů ve vápně a ukázal na značku pokutového kopu. Ten bezpečně proměnil Kevin Babacar a hráči se rozešli smírně po jednom bodu za remízu 1:1.

90+7

90+7
    Ne, Fiorentině se nepovedlo nic z poskytnutého volného kopu vytěžit a sudí nejspíše ukončí utkání za nerozhodného stavu.

90+6
    Žlutou kartu dostává Sergej Milinković-Savić (S. S. Lazio).

90+6
    Z něj nic nebylo a hosté ihned běželi do protiútoku, tam byl faulovaný Kevin Babacar. Je tu poslední šance pro hostující tým.

90+6
    Basta bude zahrávat volný kop do vápna soupeře.

90+5
    Sudí ukazuje, že nastaví ještě o dvě minuty víc. Oproti plánovým 4 to je tak 6.
    90+4. Khouma BABACAR - 1:1

90+4
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    KEVIN BABACAR se nemýlil a poslal míč na druhou stranu, než skočil Strakoša, je srovnáno!

90+2
    A sudí píská penaltu! Šlo o faul Caiceda, který odkopával míč, nicméně zasáhl dříve nohy útočícího hráče!

90+1
    Sudí jde zkoumat nějakou ze závěrečných nepřehledných situací na video!

90
    Nádherné nůžky z kopačky Chiesa, které pořádně protáhly brankáře Strakoše! To byla opravdová paráda!

88
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Felipe Caicedo.

87
    Žlutou kartu dostává Stefan Radu (S. S. Lazio).

86
    Nádherná akce po levé straně domácích! Lukaku stihnul míč na postranní čáře a odcentroval, hlavička Parola letěla přímo doprostřed, ale i tak Sportiello musel vytáhnout skvělý zákrok! Následné dorážce z kopačky Alberta nechybělo mnoho.

84
    Basta byl faulovaný ve vlastním pokutovém území, tudíž další útočné snažení hostí končí.