Čeljabinsk – Čerepovec 3:2 (2:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – N.Novgorod 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Riga 3:2 (kon.)
Toljatti – Spartak Moskva 1:4 (kon.) | CSKA Moskva – Vladivostok 3:1 (kon.) | Jokerit – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.)
Minsk – Novosibirsk 5:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
Dinamo Riga
Neděle 26.11.2017, 13:00 • Arena Metallurg • KHL

Domácí se nakonec v poklidu ubránili a vracejí se po třech porážkách na vítěznou vlnu. Vyhráli zaslouženě, hosté sice Metallurg v posledních 5 minutách zamkli a k ničemu nepouštěli, ale 100% příležitost si nevytvořili. Já se s vámi tímto posledním příspěvkem loučím a zas někdy u nějakého přenosu, naviděnou! (15:25:47)

59:30
    Tak až tentokrát se domácí osvobozují a mohou odejít střídat. Zbývá 30 sekund do konce utkání!

58:50
    Domácí jsou zamčení v obraném pásmu už dobrou minutu a nemohou stále střídat. Nějakou pořádnou střelu si hosté ale nevypracovali.

57:40
    Domácí vsází vše na jednu kartu a budou pokračovat v šesti bez golmana.

57:40
    Oddechový čas pro hosty.

57:20
    Dobrou šanci měl tentokrát Birjukov. Pálil od modré, ve střele mu clonil Osala. Brakář Kalninš ale se štěstím chytá!

56:56
    Po delší době se do útočné třetiny podívali také domácí, ke střele se sice nedostali, ale hosté se osvobozují pouze pomocí zakázaného uvolnění.

55:10
    Pujarcs pálil nebezpečně od modré a k dorážce se dostal Rihards Bukarts, beton brankaře Košečkina byl ale připraven.

54:03
    Momentálně jsme svědky mnoha soubojů v rozích mantinelu. Nyní zrovna jeden takový vyhráli hráči Magnitogorsku, poslali puk do střední třetiny a jedou střídat.

52:50
    Hosté jsou nyní více na puku a domácí pouze vyhazují puky do střední třetiny. Hra je nyní přerušena, jelikož vyhozený puk od obránce Birjukova tečoval jeden z hráčů Rigy mimo hrací kluziště.

50:50
    Krisjanis Redlihs teď dostal puk na modrou čáru v útočném pásmu a vypálil puk, ten ale k jeho smůle nikdo netečoval a pouze trefil brankaře Košečkina.

49:01
    Kaletnik teď v souboji u mantinelu vyhrál nad Ališauskas, ale zakončit pořádně nedokázal, jelikož mu puk skákal na hokejce.

47:30
    Bukarts byl teď v obrovské šanci! Otočil se kolem statického obránce Birjukova a z bekhendu pálil. Brankář Koeščkin byl ale připraven a vytasil skvělý zákrok.

46:45
    Po komerční přestávce je hra připravena, bude se vhazovat v obraném pásmu Magnitogorsku.

45:53

45:30
    Timkin se teď ranou z úhlu pokusil překvapit brankaře Rigy, trefil ale pouze jeho rameno.

44:50
    Hosté se zatím v olsabení dobře brání a domácím nedovolili ani vystřelit.

43:53
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Roberts Lipsbergs – 2 min., podražení).

Lumír Mistr

Branky a nahrávky: 1. Sirotkin, 5. Timkin (Ellison, Jan Kovář), 20. Čibisov (Šenfeld) – 14. Indrašis (K. Redlihs), 27. Darzinš (K. Redlihs, Indrašis)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee (A), J. Birjukov, Běreglazov, Schaus, Děnisov, Pivcakin, Igošev – Kokarev, Jan Kovář (C), De. Kazionov – Timkin, Osala, Sirotkin – Šenfeld, Ellison, Čibisov – Švyrjov, Kaletnik, Železkov – Berestennikov.
    Dinamo Riga: Armalis (5. Kalninš) – Jerofejevs, Stollery, Pujacs (A), K. Redlihs, Zile, Ališauskas, Svars – Indrašis (C), Darzinš, Bičevskis – Rihards Bukarts, M. Redlihs, Jevpalovs – McMillan, Gegeris, Lipsbergs – Skvorcovs, Batna, E. Kulda – Razgals.

Rozhodčí: Evgeny Gamalei, Yury Oskirko – Tornike Kuchava, Nikita Novikov