Montreal – Buffalo 3:0 (kon.) | Detroit – New Jersey 3:4 (po pr.) | Florida – Chicago 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Tampa 5:2 (kon.) | Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.)
Arizona – Vegas 2:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 6:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:0 (kon.)
Colorado – Calgary 2:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 2:1 (2:1 po s.n.) | Carolina – Nashville 4:3 (2:0 po s.n.)
NY Rangers – Vancouver 4:3 (3:2 po s.n.) | Boston – Edmonton 2:4 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (1:2, 0:0, 2:1 - 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 26.11.2017, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji krásné nedělní ráno a někdy příště opět na shledanou. (03:55:07)

3. Anthony Mantha (DET) 1+0

Dnešní utkání je za námi. Domácí díky velmi povedené třetí třetině nakonec dostali zápas do prodloužení, kde však neuspěli. Gibbons totiž vystřelil svému týmu vítězství, když skvěle vybojoval kotouč v útočném pásmu a následnou střelou mezi Howardovy betony rozhodl.

62:32 Brian GIBBONS - 3:4

62:32
    Devils právě vstřelili branku!
    Hosté rozhodují v prodloužení! BRIAN GIBBONS vybojoval kotouč v útočném pásmu a následnou střelou mezi Howardovy betony rozhoduje dnešní utkání! Asistence: Bez asistence.

61:36
    Zajac se ocitl zcela osamocen s kotoučem před Howardem, ale branku vstřelit nedokázal!

60:21
    Moore střelou od modré našel pouze připravenou lapačku Howarda.

60:15
    Henrique se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Howard jeho pokus v pohodě chytil.

60:01

Třetí třetina je za námi. Stav utkání je 3:3 a následovat tak bude prodloužení, případně nájezdy.

Střely na branku: 33 – 28 (v této třetině: 12 – 8)

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu, a tak je velice pravděpodobné, že dnes uvidíme prodloužení, případně nájezdy.

59:00
    Poslední minutka třetí třetiny!

58:08
    Tatarův pokus z mezikruží zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.

57:35
    Nielsen vypálil z vrcholu levého kruhu, ale Kinkaid jeho pokus naslepo vyrazil mimo tři tyče.

56:59
    Abdelkader střelou od modré příliš neohrozil Kinkaida.

56:33
    Hall jen nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel se svými spoluhráči střídat.

55:45
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.

54:59
    Komerční přestávka.

54:03
    Abdelkader tvrdou střelou z levého kruhu vystrašil Kinkaida, ale překonat ho nedokázal.

53:43
    Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

52:50
    Domácí vyhazují a odjíždějí tak střídat.

52:11
    Butcher střelou od modré poslal kotouč jen do lapačky Howarda.

52:07
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dylan Larkin – 2 min., vysoká hůl).

51:05
    Severson tvrdou střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

50:16
    Domácí posílají na Kinkaida jednu střelu za druhou. Ten ale zatím odolává.

49:33
    Zetterberg se dostal ke střele z levého kruhu, ale Kinkaid tentokrát kotouč pohodlně chytil.

48:52
    Domácí jsou nyní na koni a svého soupeře neskutečně přehrávají.
    48:16 David BOOTH - 3:3

48:16
    Detroit právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Domácí během krátké chvíle vyrovnávají na 3:3! DAVID BOOTH sebral kotouč v mezikruží. Následně se s ním dostal před Kinkaida a střelou pod mezi betony nedal tomuto americkému brankáři žádnou šanci zasáhnout! Asistence: Henrik Zetterberg a Justin Abdelkader.
    46:50 Anthony MANTHA - 2:3

46:50
    Domácí snižují na rozdíl jedné branky! ANTHONY MANTHA se dostal ke střele z mezikruží a výstavní střelou do levého horního růžku překonal dnes skvělého Kinkaida. Asistence: Dylan Larkin.

46:36
    Mrázek po vystřídání zřejmě otřesen předešlým soubojem odešel do kabiny. Doufejme, že bude v pořádku.

46:17

46:13
    Střídání v týmu Detroit Red Wings: ze hřiště odchází Petr Mrázek, přichází Jimmy Howard.
    46:12 Nico HISCHIER - 1:3

46:12
    Hosté zvyšují své vedení na dvě branky! NICO HISCHIER dostal před branku skvělou přihrávku od levého mantinelu a následnou střelou do horní poloviny branky překonat bezmocného Mrázka. Asistence: Taylor Hall a Adam Henrique.

45:47
    Athanasiou vypálil z levého kruhu, ale soupeřovu branku vůbec netrefil.

45:30
    Hosté dokázali vyhodit a mohou tak jít pohodlně vystřídat.

45:09
    Tatar poslal kotouč do ochranné sítě a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

44:41
    Domácí kombinují s kotoučem v útočném pásmu.

43:56
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Adam Henrique – 2 min., nedovolené bránění).

43:56
    Ne, tak to byl Henrique, který srazil Mrázka na zem. Zajac akorát dorážel kotouč do poloodkryté klece.

43:56
    Hosté nyní sice dokázali vstřelit branku, ale Zajac byl tak důrazný v brankovišti, až srazil Mrázka na led, a ten je teď ošetřován na hrací ploše. Gól hostům nebyl uznán.

43:13
    Kronwall střelou od modré nijak neohrozil Kinkaida.

42:20
    Zacha pálil bekhendem z pravého kruhu, ale Mrázka nepřekonal.

41:47

41:16
    Domácí se vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

41:00
    Hosté vyhazují a domácí tak musejí začít od znova.

40:35
    Domácí ještě dohrávají zhruba minutu přesilovku pět na čtyři z konce druhé třetiny.

40:05
    Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a s kotoučem ihned míří do útočného pásma.

40:01

Další třetina začne přibližně v 2:59.

Druhá třetina je za námi. Ve druhé periodě jsme neviděli žádnou branku, a tak stav utkání je stále 1:2. Domácí byli ve druhé třetině aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Střely na branku: 21 – 20 (v této třetině: 14 – 8)

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:46
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., držení protihráče).

39:33
    Helm pálil z pravého kruhu, ale Kinkaid byl opět pozorný a jeho pokus v pohodě vyrazil na branku.

39:00
    Poslední minutka druhé třetiny.

38:40

37:22
    Moore napřáhl ke střele od modré, ale svým střeleckým pokusem trefil pouze Abdelkadera.

36:27
    Helm se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho povedený pokus ale dokázal Kinkaid vyrazit mimo tři tyče.

35:31
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Mrázkem.

34:31

33:44
    Wood se dostal s kotoučem podél levého mantinelu až před Mrázka, kterého ale překonat nedokázal!

33:05

32:32
    Larkin se dostal ve vlastním oslabení ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus ale skončil mimo soupeřovu branku.

31:57
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Niklas Kronwall – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

31:13
    Domácí jsou nyní aktivnějším týmem směrem dopředu, ale Kinkaida zatím nedokázali překonat.

30:34
    Mantha jedovatou střelou z levého kruhu ohrozil Kinkaida. Ten ale kotouč pohotově vyrazil mimo tři tyče.

29:17
    Hall se dostal do samostatného úniku, ale na Mrázka nevyzrál!

28:13
    Mantha ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou vyrazit hosté.

27:21
    Helm střelou z levého kruhu našel pouze připravenou lapačku Kinkaida.

26:25

26:17
    Wilson střelou z velkého úhlu neuspěl. Kinkaid jeho pokus pohodlně vyrazil do rohu kluziště.

25:13
    Abdelkader se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus však Kinkaid dokázal vyrazit svým ramenem do ochranné sítě.

24:31
    Teď měl ale Mrázek větší problémy, a to když si se Zajacovou střelou na dvakrát poradil.

23:57
    Lovejoy střelou od modré příliš nevyděsil Mrázka, který si s jeho střelou pohodlně poradil.

23:54
    Velký závar před Mrázkem, ale ten nakonec dokázal kotouč udržet před brankovou čárou.

23:08
    Další zakázané uvolnění hostů.

22:24
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Kinkaidem.

21:10
    Butcher střelou od modré netrefil Mrázkovu branku.

20:42
    Tatar vyslal na branku střelu z mezikruží, se kterou si ale Kinkaid poradil.

20:05
    Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned vyrážejí s kotoučem do útočného pásma.

20:01

Další třetina začne přibližně v 2:02.

První třetina je za námi. Domácí začali lépe, když se už v první minutě trefil Booth. Hosté ale dokázali ještě do konce první třetiny otočit výsledek a prozatím tak vedou 2:1.

Střely na branku: 7 – 12

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:10
    Na Mrázka nyní létá jedna střela za druhou. Český brankář však zatím odolává.

19:00
    Poslední minutka první třetiny.

18:23
    Hosté jsou nyní aktivnějším týmem směrem dopředu. Domácí momentálně prakticky jen brání a snaží se dohrát první třetinu.

17:38
    Coleman se dostal na dvakrát ke střele z pravého kruhu. První jeho pokus Mrázek vyrazil zpět k němu, aby následnou střelou orazítkoval tyč Mrázkovo branky!

16:55
    Moore tvrdou střelou od modré netrefil Mrázkovu branku. Ten nemohl nic vidět, a tak pouze doufal, že kotouč neskončí za jeho zády.

16:47

16:07
    Nielsen střelou z vrcholu levého kruhu příliš neohrozil Kinkaidovu branku.

15:30
    Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

14:41

14:30
    Domácí jsou u kotouče a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
    13:21 Taylor HALL - 1:2

13:21
    Hosté využívají přesilovou hru a otáčejí vývoj utkání! TAYLOR HALL se dostal ke střele z mezikruží a přesně mířeným pokusem mezi betony Petra Mrázka posílá svůj tým do vedení. Asistence: Will Butcher.

13:20

12:44
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Justin Abdelkader – 2 min., sekání).

12:37

11:32
    Ouellet tvrdou střelou od modré netrefil soupeřovu svatyni.

10:18
    Kotouč skončil na střídačce domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. To ale až po komerční přestávce.
    09:12 Brian BOYLE - 1:1

09:12
    Hosté srovnávají na 1:1! Santini nahodil kotouč na branku od modré. Mrázek na tuto střelu reagoval, ale netušil, že do této střely vloží hůl BRIAN BOYLE a kotouč ztečuje úplně jiným směrem, než měl namířeno Mrázek a puk tak nakonec skončil v síti! Asistence: Steve Santini a Miles Wood.

08:41
    Jensen napřáhl ke střele od modré, ale soupeřovu branku vůbec netrefil.

08:21
    Nyquist střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

07:14
    Bratt se ocitl v obrovské šanci, když se s kotoučem ocitl zcela osamocen před Mrázkem. Ten však jeho následný střelecký pokus fantasticky zastavil a zachránil tak svůj tým od inkasování.

06:05
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Nyní je však čas na komerční přestávku.

05:48
    Severson tvrdou střelou od modré netrefil soupeřovu branku.

05:11
    Green střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

04:17
    Mantha se dostal ke střele z velkého úhlu. Jeho pokus však nenadělal Kinkaidovy větší potíže.

03:28
    Wood nahodil kotouč na branku od modré, ale před Mrázkem nestál nikdo z jeho spoluhráčů a kotouč tak skončil jen v rohu kluziště.

02:31
    Greene vyslal na branku střelu od modré, se kterou však Mrázek neměl větší potíže.

02:05

01:50
    00:34 David BOOTH - 1:0

00:34
    Domácí se dostávají do vedení! Ouellet nahodil kotouč na branku od modré, kde na hranici brankoviště hlídkoval DAVID BOOTH, který svou tečí do horní poloviny branky překonal bezmocného Kinkaida. Asistence: Xavier Ouellet a Luke Glendening.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, DeKeyser, Jensen, Ericsson, Kronwall (A), Ouellet – Mantha, Zetterberg (C), Nyquist – Abdelkader (A), D. Larkin, Tatar – Glendening, Nielsen, Helm – S. Wilson, Athanasiou, Booth.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Santini, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Lovejoy, Butcher – Bratt, Hischier, Hall – Stafford, Zajac (A), Henrique – Wood, Boyle (A), Zacha – Noesen, Coleman, Gibbons..

Poslední 3 vzájemná utkání

Detroit Red Wings – New Jersey Devils 4:1
    Detroit Red Wings – New Jersey Devils 3:4
    New Jersey Devils – Detroit Red Wings 4:5 po prodl.

New Jersey se momentálně nachází v tabulce Východní konference na čtvrté příčce se třiceti body. Po dvaadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 9 výher v zákl. hrací době, 4 výhry po prodl. či náj., 4 prohry po prodl. či náj. a 5 proher v zákl. hrací době. Venku zatím New Jersey odehrálo jedenáct zápasů, ze kterých 5x vyhrálo v zákl. hrací době, 2x vyhrálo po prodl. či náj., 2x prohrálo po prodl. či náj. a 2x prohrálo v zákl. hrací době. Nejproduktivnějším hráčem ďáblů je kanadský útočník Taylor Hall, který má na svém kontě 24 bodů, za 7 gólů a 17 asistencí.

Posledních 5 zápasů

New Jersey Devils – Vancouver Canucks 3:2
    New Jersey Devils – Boston Bruins 2:3 po náj.
    Minnesota Wild – New Jersey Devils 3:4 po prodl.
    Winnipeg Jets – New Jersey Devils 5:2
    Toronto Maple Leafs – New Jersey Devils 1:0 po prodl.

Detroit se momentálně nachází v tabulce Východní konference na desáté příčce se čtyřiadvaceti body. Po třiadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 8 výher v zákl. hrací době, 2 výhry po prodl. či náj., 4 prohry po prodl. či náj. a 9 porážek v zákl. hrací době. Na domácím kluzišti zatím Detroit odehrál deset zápasů, ze kterých 4x vyhrál v zákl. hrací době, 3x prohrál po prodl. či náj. a 3x prohrál v zákl. hrací době. Nejproduktivnějším hráčem červených křídel je americký útočník Dylan Larkin, který má na svém kontě 20 bodů, za 4 góly a 16 asistencí.

New York Rangers – Detroit Red Wings 2:1 po prodl.
    Detroit Red Wings – Edmonton Oilers 2:6
    Detroit Red Wings – Colorado Avalanche 3:4 po prodl.
    Detroit Red Wings – Buffalo Sabres 3:1
    Detroit Red Wings – Calgary Flames 8:2

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejprestižnější hokejové soutěže NHL mezi Detroitem Red Wings a New Jersey Devils.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 1. Booth (Ouellet, Glendening), 47. Mantha (D. Larkin), 49. Booth (Zetterberg, Abdelkader) – 10. Boyle (Santini, Wood), 14. Hall (Butcher), 47. Hischier (Hall, Henrique), 63. Gibbons

Detroit Red Wings: Mrázek (47. Howard) – Green, DeKeyser, Jensen, Ericsson, Kronwall (A), Ouellet – Mantha, Zetterberg (C), Nyquist – Abdelkader (A), D. Larkin, Tatar – Glendening, Nielsen, Helm – S. Wilson, Athanasiou, Booth.