Třinec – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Jihlava – Olomouc 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Liberec 3:2 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:2 (po pr.) | Pardubice – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 6:2 (kon.)
Chomutov – Sparta 4:3 (po pr.)
HC Škoda Plzeň
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Berani Zlín
Neděle 26.11.2017, 16:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 26. kolo

To je ode mě pro dnešek z plzeňské Home Monitoring Arény vše, přeji příjemný zbytek dne, u dalších onlajnů se těším na počtenou. (19:01:25)

Zlín se raduje z cenných dvou bodů, které získal, ačkoliv na střely prohrál 38:20. Zápas rozsekl Jiří Ondráček v prodloužení, když z první nedal Svobodovi šanci. Škodovka však zůstává stále na první místě a platí pravidlo, že vždy na domácí půdě získala alespoň bod.

Nejlepší hráči utkání:
    Plzeň – Milan Gulaš
    Zlín – Libor Kašík

61:31 Jiří ONDRÁČEK - 1:2

61:31
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ševci ale těží tlaku a rozhodují dnešní zápas, po Kometě tak jako druzí poráží Plzeň na její půdě! JIŘÍ ONDRÁČEK (2+5) dostal pěknou přihrávku od Veselého před bránu a z první nedal Svobodovi šanci. Asistence: Ondřej Veselý (2+5), Ralfs Freibergs (2+10).

61:21
    Freibergs měl velikou možnost, tečoval střelu z pravé strany těsně mimo!

60:45
    Sklenička vpálil z pravého kruhu, Kašík jen vyráží, plzeňská obránce se ještě snažil dorážet, neúspěšně.

60:30
    Gulaš s Mertlem a Čerešňákem dlouho kombinovali v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali.

60:01

Za malou chvíli začne prodloužení 3 na 3.

Střely na branku ve třetí třetině (celkem):
    Plzeň – 12 (37)
    Zlín – 5 (18)

Utkání je po 60 minutách nerozhodné 1:1, následuje tak prodloužení. Zlín využil možnost nabídnuté přesilovky, kterou využil po pěkné kombinaci Šťastný. Západočeši měli možnost utkání rozseknout při dlouhé přesilovce 5 na 3, ale množství šancí nevyužili.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Ještě jedna menší šance pro Západočechy, ale Zlín to už udrží.

59:43
    Gulaš z pravé strany vyprášil Kašíkovy betony.

59:09
    Stach dobře zavezl kotouč do pásma, udržel ho i proti třem protihráčům. Puk se poté dostal na modrou k Jonesovi, jehož střelu Kašík betonem vyráží a poté i přikrývá pod lapačku.

58:45
    Domácí se teď trápí, jen vyhodili na zakázané uvolnění.

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 36. Stach (Mertl) – 51. Šťastný (Honejsek, Freibergs), 62. J. Ondráček (O. Veselý, Freibergs)

HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Hylák) – Jones, J. Kindl, L. Kaňák, Moravčík, Čerešňák, Kvasnička, D. Sklenička – Gulaš (C), Mertl, Kratěna (A) – Indrák, Kracík, Stach – Straka, Preisinger, D. Kindl (A) – Hollweg, Kodýtek, Schleiss.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Ferenc, Freibergs, Matějíček, Valenta, Řezníček, Žižka (A), Petran – Kubiš (A), Fořt, O. Veselý (C) – Šťastný, Honejsek, Roberts Bukarts – J. Ondráček, P. Sedláček, Klhůfek – Fryšara, Popelka, Illo.

Rozhodčí: Pavlovič, Pešina – Brejcha, Jelínek

Diváci: 7 111