SOHO Olomouc – SHK Mustangové 1:7 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Č.Budějovice 5:0 (kont.) | Studénka Sledge – Zlín sledge 0:6 (kon.)
Karlovy Vary – Litvínov 2:0 (kon.)
HC Sledge Studénka
0:6 (0:0, 0:4, 0:2)
SHK LAPP Zlín
Neděle 26.11.2017, 10:10 • Gascontrol Aréna, Havířov • Česká para hokejová liga • 8. kolo

Ode mne je to pro dnešek ze sledgehokeje vše. Za necelé dvě hodiny ale bude v havířovské Gascontrol aréně k vidění extraliga staršího dorostu mezi AZetem a Chomutovem. Prostřednictvím online přenosu tak můžete zůstat s hokejovým děním v Havířově v kontaktu i nadále. (11:33:00)

Nejlepší hráči utkání:

Studénka: Martin Kudela
    Zlín. Marián Ligda

Hosté potvrdili roli favorita. Ve třetí třetině přidali další dvě branky a vyhráli nad Studénkou jednoznačně 6:0.
    O převaze hostujícího týmu svědčí i poměr střel 22:1.

44:58
    Domácí gólman rozhrál přesně na hůl Joppy, ale jeho střelu do odkryté branky vyrazil na čáře Kudela Vladimír.

44:50
    Buly ve středním pásmu.

44:36
    Hosté hrají dvojnásobnou přesilovku, Šafránek se tlačil do zakončení, ale neuspěl.

44:22
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Fojtík – 10 min., nedovolené bránění).

44:07
    Šafránek si vybrusil z rohu na kruh a zakončil střelou těsně mimo.

43:38
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Kudrna – 2 min, Téčko).

42:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    ZDENĚK HÁBL se dostal k puku na levém kruhu a přesnou střelou do vzdálenější šibenice zvyšuje na 6:0 pro Zlín.

41:55
    Rychlý přechod do útočného pásma předvedli nyní hosté, ale šance z toho nakonec nebyla.

41:20
    Kudrna trefuje z otočky tyč hostující branky!

40:06
    Hosté přesilovku bleskově využívají. PAVEL JULINA se dostal ke střele z mezukruží a puk se po teči bránícího hráče dostal do branky.

39:58
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Kudrna – 10 min., držení protihráče).

39:36
    Háblova střela z levého kruhu těsně mimo.

38:48
    Boj o puk ve středním pásmu.

36:53
    Hábl se dostal ke střele hned po buly v útočné třetině, Kudela v leže zachránil.

35:35
    Buly před Kudelou.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 17. Joppa, 23. Julina (Šafránek), 28. D., 30. Ligda, 41. Julina, 43. Hábl

HC Sledge Studénka: Kudela M. – Flis, Fojtík, Mlčák, Kudrna, Kudela V., Chodurek, Murawski.
    SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Šafránek, Hábl Z., Turic, Ligda, Hábl D., Joppa, Rauš.