SOHO Olomouc – SHK Mustangové 1:7 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Č.Budějovice 5:0 (kont.) | Studénka Sledge – Zlín sledge 0:6 (kon.)
Karlovy Vary – Litvínov 2:0 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:7 (0:3, 1:3, 0:1)
SHK Mustangové AUTO IN
Neděle 26.11.2017, 07:00 • Zimní stadion Olomouc • Česká para hokejová liga • 8. kolo

44:34
    Pardubice si v závěru vyzkouší ještě jednu přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Miloš Večeřek (OLO).

42:59
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Kubeš sice nedokázal překonat ležícího olomouckého brankáře, ale puk se odrazil přímo k PAVLOVI DOLEŽALOVI, který bez potíží zakončil do horní poloviny branky. Asistence: Pavel Kubeš, Bernard Hering.

40:20
    Olomouc si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Tomáš Kvoch (PCS).

32:30
    Hering se prohnal do útočného pásma a vystřelil na vzdálenější tyč. V gólu mu ale zabránila mrštná lapačka Černocha!

26:57
    Stašák se dostal ke střele z mezikruží, ale Boček si jeho střelu po ledě pohlídal.

26:10
    Olomouc čeká další přesilová hra. Dvě minuty za hrubost si odsedí Pavel Doležal (PCS).

24:38
    MAREK MICHALEC zůstal nepohlídaný na pravé straně útočného pásma a přesnou střelou rozvlnil síť za Černochovými zády pošesté. Asistence: Richard Buhr.

24:10
    BERNARD HERING se zastavil za brankou, vyjel kolem tyčky a protlačil puk za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Kvoch.

22:54
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Puk se nakonec dostal až k MIROSLAVU STAŠÁKOVI, který zamířil přesně pod horní tyč. Asistence: Miloš Večeřek, David Korman.

18:52
    Přesilovku si vyzkouší také domácí. Dvě minuty za vražení na hrazení si odpyká Lukáš Štěpják (PCS).

16:00
    Hosté pokračují ve skvělém výkonu a BERNARD HERING přidává už svou třetí branku, když zamířil nad lapačku olomouckého brankáře. Asistence: Pavel Kubeš.

12:45
    Hering uvolnil Motyčku, který mu chtěl ještě puk vrátit ke vzdálenější tyči, ale poslal puk příliš daleko.

11:51
    Hering se dostal ke střele z mezikruží, ale Černoch předvedl mrštnou lapačku.

10:19
    Pardubice si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za hrubost si odpyká Miloš Večeřek (OLO).

09:59
    Hned po buly se dostal na puk BERNARD HERING, který neváhal a poslal puk mimo dosah Černocha. Asistence: Marek Michalec.

06:57
    MAREK MICHALEC zachytil rozehrávku domácích a vystřelil na Černocha. Tomu puk propadl a nakonec doskákal až za brankovou čáru. Bez asistence.

04:37
    BERNARD HERING navezl puk do útočného pásma, přehodil si jej na levou hokejku a zamířil přesně do protějšího rohu. Asistence: Pavel Kubeš.

03:09
    Černoch vytáhl krásný zákrok lapačkou proti střele Horníčka.

01:49
    Hering se protáhl mezi oběma obránci, ale Černocha po ledě nepřekonal.

01:18
    Horníček dostal nabídku na střelu z první, ale puk netrefil ideálně a ten skončil za brankou.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 23. Stašák (Večeřek, Korman) – 5. Hering (Kubeš), 7. Michalec, 10. Hering (Michalec), 16. Hering (Kubeš), 25. Hering (Kvoch), 25. Michalec (Buhr), 43. Doležal (Kubeš, Hering)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Gergerly, Korman, Novák (C), Jedlička, Mikuš, Večeřek, Kardoš, Stašák, Ferenčík.
    SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Motyčka, Štěpják, Hýbner, Kvoch, Michalec, Horníček, Kubeš (C), Buhr, Hering, Doležal, Kořínek, Buhr.