SOHO Olomouc – SHK Mustangové 1:7 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Č.Budějovice 5:0 (kont.) | Studénka Sledge – Zlín sledge 0:6 (kon.)
Karlovy Vary – Litvínov 2:0 (kon.)
SKV Sharks Karlovy Vary
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Litvínov (sledge)
Neděle 26.11.2017, 13:00 • Zimní stadion Ostrov. • Česká para hokejová liga • 8. kolo

41:58
    Bergerova střela do Kokenyho lapačky přerušila karlovarskou výhodu. Radek Žižka je potrestán dvěma minutami za držení, i když plamenně diskutuje s hlavním rozhodčím.

20:06
    Přesilovka pro Litvínov. Schneider to u hrazení přehnal s důrazem proti Zikmundovi a je vyloučen za napadení.

10:52
    Hosté si zahrají přesilovku, ale nejprve se bude dvě minut hrát ve čtyřech. Na ledě se zajiskřilo, Berger se pustil do Kesselhuta, ale domácí za to budou pykat. Berger obdržel 2+2 minuty za hrubost a napadení, Kesselhut jen 2 minuty za hrubost.

Menší trest pro hráčskou lavici Litvínova za pozdní příchod odpyká hráč Filip Veselý.