Chrudim – Gamaspol Jeseník 2:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Třinec 2:4 (kon.) | Vysoké Mýto – Gamaspol Jeseník 3:3 (kon.)
Chrudim – Třinec 4:3 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 6:0 (kon.)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
3:3 (1:1)
AC Gamaspol Jeseník
Neděle 26.11.2017, 15:00Juniorská liga futsalu • 1. kolo

Konec zápasu. (15:56:25)

39:25
    Gamaspol vstřelil i gól s pořadovým číslem čtyři, ten ale pro předchozí útočný faul nemohl být uznán!

37:22
    Gamaspol právě vstřelil branku!
    Zdá se, že tento zápas bude drama až do poslední minuty. Prachař nabil JANU KADLECOVI, který srovnal – 3:3!

35:30
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Tak tohle může Gamaspol mrzet! JOSEF PRACHAŘ (vlastní) hlavou posílal balon gólmanovi Jeřábkovi tak přesně, že ho poslal až za jeho záda! Poprvé v zápase se tak Nejzbach ujímá vedení – 3:2!

32:47
    Fantastický dvojzákrok Jana Novotného nyní zachránil Vysoké Mýto od pohromy!

31:13
    Nejzbach si bere čas na poradu a v závěrečných minutách bude útočit na vítězství.

30:20
    V polovině druhého poločasu se bude startovat od nuly! ERIK JANDERA dnes podruhé zamířil do černého a srovnal stav utkání na 2:2!

27:33
    Z ničeho nic se ale do vedení dostávají Jeseničtí! Jeřábkův výhoz stoprocentně zužitkoval kapitán JIŘÍ MRÁZ, který podruhé v zápase posílá Gamaspol do vedení – 1:2!

26:35
    Stále čekáme na tým, který se dostane do vedení. Mnohem více ze hry mají hráči Vysokého Mýta, koncovka jim ale pokulhává.

22:43
    Vzápětí vytáhl Jeřábek kvalitní zákrok proti střele Richtera.

21:57
    Mýto na začátku druhé půli soupeře tlačí, střelu Matyáše ale pozorný Jeřábek vytěsnil do bezpečí pravou nohou.

20:01

20:00

19:55
    Daniel Klenor dostává za zdržování hry žlutou kartu.

19:11
    Dvě velké šance v krátkém sledu měl Jan Surma, který ale v obou případech ztroskotal na skvěle chytajícím Jeřábkovi!

15:51
    Josef Prachař zakončil svůj postup technickou střelou, Novotného sice obstřelil, následně ale jeho zakončení ztroskotalo na tyči!

12:29
    K nepříjemnému závaru došlo i na druhé straně, Surmovi ale na poslední chvíli zadáci Gamaspolu balon od nohy upálili.

11:11
    Gamaspol přidává do pedálů a nyní výrazně hrozí před brankou Nejzbachu. Novotný se nenudí a řadou zákroků drží remízový výsledek.

06:24
    Tento duel jednoznačný nebude, to je jisté. ERIK JANDERA se prezentoval hezkým zakončením a v sedmé minutě smazal vedení jesenického Gamaspolu – 1:1!

Petr Dejnožka

Branky: 7. Jandera (Horáček), 31. Jandera (Novotný), 36. Prachař (vla.) – 3. Křižák, 28. Mráz (Jeřábek), 38. Kadlec (Prachař)

Karty:   20. Klenor (VMY)

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Novotný (Průšek) – Horáček, Richter, Matyáš, Novotný, Klenor, Surma, Pospíšil, Jandera (C), Vařečka, Pácalt
    AC Gamaspol Jeseník: Jeřábek (Průša) – Křižák, Gnida, Mráz, Novák, Kadlec, Janíček, Prachař, Kopecký

Rozhodčí: Laštovička, Stádník