Brighton – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Leicester – Tottenham 2:1 (kon.) | Watford – Manchester Utd. 2:4 (kon.)
West Brom – Newcastle 2:2 (kon.)
Watford FC
2:4 (0:3)
Manchester United
Úterý 28.11.2017, 21:00 • Vicarage Road Stadium, Watford • Anglická Premier League • 14. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:07:57)

Utkání sledovalo 20 552 diváků.
    Watford proti Manchesteru United osmkrát prohrál. Proti žádnému jinému týmu nemá v Premier League horší bilanci

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 9:9. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:10.

Utkání je za námi a body míří do Manchesteru. Jestli to ale po první půli vypadalo na jasnou záležitost, tak druhá část utkání to vše zvrátila. Watford se sice dlouho marně snažil, ale když v 77. minutě proměnil nařízenou penaltu Troy Deeney, pustili se domácí na velkou zteč. V 84. minutě to už bylo pouze o gól, trefil se Abdoulaye Doucouré a diváci hnali domácí tým za vyrovnávacím gólem. Jenže o dvě minuty předvedl úchvatné sólo Jesse Lingard a definitivně uťal šance Watfordu na remízu. Hosté si s výsledkem 2:4 odváží důležité body a pro tuto chvíli stahují náskok městského rivala na pět bodů.

90+5

90+4
    Ibrahimovićovi nevyšel pokus o kličku, rozhodl se proto přihrávat doleva. Jenže našel pouze domácího Mariappu...

90+3
    Míč má ve svém držení de Gea, ten s rozehrávkou vůbec nikam nepospíchá.

90+2
    Po Lindelöfově zákroku rozehrál Watford roh, tohle ale nebylo zrovna povedené. Obrana Manchesteru odvrátila.

90+1
    Domácí nevzdávají, cítí, že dva góly nejsou až tak nereálné.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Mariappa a Kabasele odvraceli přihrávky vzduchem, do útoku se už hrnul i čerstvý Ibrahimović.

89
    Rohový kop se ale domácím dvakrát nepovedl, míč je už daleko od branky Manchesteru.

89
    Z ostrého úhlu to zkusil Richarlison a de Gea musel zasahovat. Míč srazil na roh. Vypadá to, že budeme sledovat akční fotbal až do úplného konce.

88
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Zlatan Ibrahimović.

87
    A teď může jít auto gólu v klidu střídat.
    86. Jesse LINGARD - 2:4

86
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Už je to zase o dva góly! Ještě na vlastní půlce se míče chopil JESSE LINGARD, ze soupeřů si udělal slalomové tyče a své sólo zakončil přesnou střelou po zemi.

Aleš Pur

Branky: 77. Deeney (pen.), 84. Doucouré (Carrillo) – 19. Young (Lingard), 25. Young, 32. Martial (R. Lukaku), 86. Lingard (A. Herrera)

Karty:   24. Doucouré (WAT), 41. Mariappa (WAT) – 38. Rojo (MAN)

Watford FC: Gomes (C) – Mariappa, Kabasele, Prödl (58. Carrillo) – Femenía, Doucouré, Cleverley, Zeegelaar – Hughes (58. Pereyra), Gray (72. Deeney), Richarlison.
    Náhradníci: Karnezis – Wagué, Janmaat, Capoue, Pereyra, Carrillo, Deeney.

Manchester United: de Gea – Lindelöf, Smalling, Rojo – A. Valencia (C), P. Pogba, N. Matić (54. A. Herrera), Young – Lingard (88. Ibrahimović), Martial (65. Rashford) – R. Lukaku.
    Náhradníci: Romero – Darmian, A. Herrera, Mata, McTominay, Ibrahimović, Rashford.

Rozhodčí: Jonathan Moss – Edward Smart, Andy Halliday

Diváci: 20 552