Amiens – Dijon 2:1 (kon.) | Štrasburk – Caen 0:0 (kon.) | Bordeaux – Saint-Étienne 3:0 (kon.)
RC Štrasburk
0:0 (0:0)
SM Caen
Úterý 28.11.2017, 19:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:52:03)

Utkání končí remízou, což je výsledek, který se asi dal očekávat. Nicméně sledovali jsme poměrně zajímavé utkání, kterému nechyběl náboj nebo i nějaké ty šance. Bohužel, gólu jsme se dnes nedočkali a po závěrečném hvizdu se z hlediště Stade de la Meinau ozýval pískot, domácí tým, ligový nováček, potřebuje body jako sůl.

90+3

90
    Rozhodčí ještě nastaví tři minuty, čas na vstřelení rozhodujícího gólu tak ještě nějaký je.

87
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Jonas Martin, přichází Idriss Saadi.

86
    Po krátké odmlce se domácí dostávají na útočnou polovinu.

85
    Pět minut do konce základní hrací doby, dočkáme se nějakého gólu? Před okamžikem k němu měli blízko hosté, ale skóre se stále nemění...
    84. Ronny Rodelin (Caen) trefuje pouze břevno domácí branky!

84
    Největší šance druhého poločasu a druhá gólová šance hostů! Ronny Rodelin (Caen) však z pravé strany orazítkoval pouze břevno domácí branky.

83
    Další rohový kop Caen, hosté znovu rozehrají z levé strany, míč si tentokrát bere Yoel Armougom (Caen).

82
    Do zakončení se ale dostali hosté, střela Rodelina však byla zablokována, jako většina pokusů dnes.

80
    Žlutou kartu dostává Bakary Koné (RC Štrasburk Alsace).

80
    Na polovině Caen vybojovali nyní domácí autové vhazování z pravé strany, z místa, odkud již lze dohodit do vápna soupeře.

79
    Hosté se ale rychle dostali k míči a v posledních minutách jsou to oni, kdo má optickou převahu.

78
    Bingourou Kamara (Štrasburk) má míč ve své náruči a rozehrává, míč končí na polovině Caen.

77
    Youssef Aït Bennasser (Caen) rozehrál, ale nepřesně, míč odkopl první bránící hráč Štrasburku do autu.

76
    Rohový kop pro Caen, míč si u levého rohového praporku staví Youssef Aït Bennasser.

75
    Poslední čtvrthodina hry před námi, utkání spěje k výsledku, který se dal před začátkem zápasu očekávat.

Martin Dvořák

Branky:

Karty:   80. B. Koné (SSG) – 45. Djiku (CEN), 51. Genevois (CEN)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:14. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.
    RC Štrasburk: Kamara – Lala, Mangane, B. Koné, Seka – Gonçalves (64. Blayac), Aholou, Liénard – Martin (87. Saadi) – Da Costa (73. Sacko), Terrier.
    Náhradníci: Oukidja – Grimm, Sacko, Saadi, Blayac, Bahoken, Salmier.

SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Genevois, Djiku, Mbengue – N'Kololo, Sankoh, Féret (60. Aït Bennasser), Avounou (71. Armougom) – Santini, Rodelin.
    Náhradníci: Samba – Armougom, Deminguet, Diomandé, Delaplace, S. Peeters, Aït Bennasser.

Rozhodčí: Jochem – Annonier, Jeanne