Jaroslavl – Barys 5:0 (kon.) | Kazaň – Ufa 0:1 (kon.) | CSKA Moskva – Kunlun 3:1 (kon.)
Jokerit – Chabarovsk 4:5 (po pr.) | Petrohrad – Omsk 3:2 (kon.)
Jokerit Helsinky
4:5 (1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)
Amur Chabarovsk
Středa 29.11.2017, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:10:59)

Československá stopa v utkání

Tomáš Zohorna (CHA) 0+1, 0 střel, čas na ledě 17:03
    Jan Kolář (CHA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:24
    Michal Jordán (CHA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:13

Střely na branku: 50 – 19

Je dobojováno. Hosté nakonec vítězí v prodloužení a berou tak dva důležité body proti favoritovi utkání. Jokerit se tak musí spokojit s bodem jedním, i když jak utkání probíhalo, jsou hráči domácích asi spokojeni.

64:47 Alexandr FROLOV - 4:5

64:47
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Už to vypadalo, že zápas dojde až do samostatných nájezdů, ale třináct vteřin před koncem prodloužení namazal Tomáš Zohorna ALEXANDRU FROLOVOVI na levý kruh a ten poté svou střelou překonal Zapolského – 4:5. Hosté tak berou bonusový bod navíc. Asistence: Tomáš Zohorna

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:40
    Hosté jsou už v plném počtu.

63:25
    Peter Regin dostal přihrávku na pravou stranu a poté svou střelou ohrozil Metsolu. Ten ale kotouč vyrazil vedle sebe a následně pak znovu přerušuje hru.

63:08
    Metsola podržel svůj tým svým dalším přesným zákrokem a raději pak přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

62:31
    Další osvobození hostů a ti tak pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení.

62:05
    Střela Miky Niemiho provětrala Metsolovy betony. Hosté se poté dostali ke kotouči a posílají ho až před domácí branku.

61:40
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., hákování).

61:26
    Také hosté zahrozili před brankou Jokeritu, jenže střela Vladislava Ušenina skončila mimo tři tyče.

60:31
    Střela švihem z prostoru mezi kruhy, kterou vyslal Peter Regin končí v moci brankáře Metsoly. Ten nechává hru plynout a kotouč předává svým spoluhráčům.

60:01

Základní hrací doba nakonec vítěze neurčila a na řadu tak přijde prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 11. Regin (H. Ikonen), 26. Niemi (Andersén), 32. Huhtala (Niemi), 60. Pihlström (Lepistö, Joensuu) – 8. Gorškov (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin), 15. Gorškov (Vj. Ušenin, Aťušov), 23. O. Li (Byvalcev), 35. Vl. Ušenin (Litovčenko, Metsola), 65. Frolov (T. Zohorna)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Rämö) – Andersén, Lepistö (A), Gilroy, Kivistö, O. Lauridsen, Rissanen – H. Ikonen, Pihlström, Regin (C) – Tolvanen, Joensuu (A), Norman – Jormakka, Niemi, Huhtala – Palola, Mäki, Wirtanen – Marjamäki.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Jordán, J. Kolář (C), Chabarov, Kondratěv, Berďukov, Aťušov, Karmaškov – T. Zohorna, Byvalcev, O. Li (A) – Potěchin, Rasskazov, Litovčenko – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Picard, Klopov, Frolov (A) – Zaseda.

Rozhodčí: Ovčinnikov, Morozov – Tomilov, Gorděnko

Diváci: 10 078