Čeljabinsk – N.Novgorod 1:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Čerepovec 5:0 (kon.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 3:2 (kon.)
Toljatti – Riga 3:2 (2:1 po s.n.) | Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 6:4 (kon.)
Viťaz – Vladivostok 2:1 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 30.11.2017, 15:00 • Traktor Arena • KHL

Čtyřzápasová vítězná série Čeljabinsku je u konce. Překazil ji dnešním vítězstvím Nižnij Novgorod. Ten se poprvé dostal do vedení ve 23. minutě, kdy se trefil Kirill Urakov, jemuž asistoval i český bek Tomáš Kundrátek. Jenže domácí odpověděli gólem ve 34. minutě, konkrétně se trefil Vitalij Kravcov. Ten se prosadil pěknou individuální akcí. Rozhodla ale 50. minuta a šťastný gól Denise Paršina. Hosté z Novgorodu se tak zlepšují na 62 bodů a pojišťují svou pozici v elitní osmičce západní konference. Zatímco Čeljabinsk hodil rukavici svým soupeřům.

To je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (17:23:06)

59:34
    Oddechový čas pro Torpedo.

59:34
    Dvacet šest sekund do konce a domácí se vztekají a požadují trest pro jednoho z hostujících hráčů. Rozhodčí vylučovat nebudou.

58:43
    Velkou šanci měli hosté, kteří ujížděli dva na jednoho, ale kotouč za Francouzem neskončil. Ten ihned po akci odjíždí na střídačku a Traktor to zkouší v šesti!

57:40
    Několikrát se snažili hokejisté Čeljabinsku dostal puk až ke Galimovovi, ale veškeré jejich pokusy byly zblokovány.

56:40
    Traktoru se nedaří držet kotouč a Nižnij Novgorod se zatím bez problémů brání a drží nejtěsnější možné vedení.

55:29
    Čas se domácím hráčům krátí. Ti zatím s žádným velkým tlakem nepřišli.

Dnešní utkání v Traktor Areně sleduje 7134 diváků.

54:06
    Oba týmy jsou v plném počtu.

53:23
    Hra čtyř proti čtyřem zatím žádné velké vzrušení nepřinesla.

52:04
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michajl Grigorev – 2 min., naražení zezadu).
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Polygalov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

51:44
    Velkou příležitost k vyrovnání měl Gubarev, před nímž se otevřel prostor, ale svojí střelou zápěstím neuspěl.
    49:26 Denis PARŠIN - 1:2

49:26
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Z ničeho nic je tu vedoucí branka hostů, kterou opět muselo potvrdit až video. DENIS PARŠIN dorazil střelu, která se odrazila od zadního mantinelu a kotouč se jen tak tak došoural za brankovou čáru.
    Bez asistence.

48:49
    Opět nesledujeme příliš atraktivní úsek hry. Žádné góly, žádné šance, jen spousta nepřesností.

47:12
    Jeden z rozhodčích dostal zásah do helmy. Ale vše bere s úsměvem a helma je dle všeho v pořádku.

46:15
    Po delší době se usadili v útočném pásmu hosté. Garbutt oběl branku Francouze a bekhendem se snažil najít mezírku mezi jeho tělem a tyčkou. Bez úspěchu.

44:40
    Poprvé v zápase o sobě dal více vědět Isajev, jenž se dostal ke střele, kterou Francouz Galimov vyráží mimo dosah domácích útočníků.

Aleš Skok

Branky a nahrávky: 34. Kravcov (Mamajev, Šarov) – 23. Urakov (Sergijenko, Kundrátek), 50. Paršin

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Nikitin, I. Višněvskij, Šinin, Bailen, Borodkin, Mamajev, A. Petrov, Isajev – Černikov, Jakuceňa, Polygalov – Gynge, Videll, Szczechura – Gubarev, Rybakov, Šipin – Šarov, Kravcov, Kručinin.
    Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Želdakov, Grigorev, Šulenin, Kinrade, Kundrátek, Sergijenko, Fatkullin – Dugin, Daugavinš, Garbutt – Paršin, Galuzin, Stoljarov – I. Zacharčuk, Mozer, Urakov – Gračov, S. Kosticyn, Verjajev – V. Kuljomin.

Rozhodčí: Sidorenko, Jeřábek.