Sporting – Belenenses 1:0 (kon.) | Porto – Benfica 0:0 (kon.)
Sporting Lisabon
1:0 (1:0)
CF OS Belenenses
Pátek 01.12.2017, 19:15 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 13. kolo

Tento zápas vyhrává domácí celek 1:0. Lisabon o své výhře rozhodl v prvním poločase, když Bas Dost proměnil nařízený pokutový kop. Hostující tým si výraznější šanci nepřipsal, odchází jako poražený. (21:16:16)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:16.

90+4

90+4
    Gelson Martins vybojoval takticky pro své spoluhráče rohový kop. Lisabon se nikam nežene.

90+3
    Domácí měli k dispozici volný kop. Balon rychle dostali na útočnou polovinu.

90+2
    Domácí hráč si pomohl na půlce faulem, rozehrávat tak budou Belenenses.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Žlutou kartu dostává Fredy (CF OS Belenenses).

88
    Rodrigo Battaglia byl faulovaný, hostující hráč vidí žlutou kartu.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává. Ani jeden celek se nikam nežene, domácí stále drží jednobrankový náskok.

85
    Bryan Ruiz výborně překonal brankáře, balon už už letěl do brány, ale skvěle jej vyhlavičkoval Nuno Tomás. Rohový kop.

83
    Žlutou kartu dostává Jérémy Mathieu (Sporting Lisabon).

82
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nikam nemůže probojovat.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, domácí fotbalisté stále vedou o jednu branku.

79
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází André Sousa, přichází Tiago Caeiro.

79
    Florent Hanin si vůbec nerozuměl se svým brankářem, a tak z toho byl málem malér. Muriel na poslední chvíli své zaváhání napravil, skončil po míči.

77
    Bernardo Dias si dobře naběhl do prostoru, dostal přihrávku a jeho ránu kryje gólman domácího celku.