Skalica – Nové Zámky B 13:3 (kon.) | Trnava – Osmos Bratislava 2:3 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 11:3 (kon.)
Prešov – Spišská N. Ves 4:0 (kon.)
HK Skalica
13:3 (6:2, 3:1, 4:0)
HC Nové Zámky B
sk Pátek 01.12.2017, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. liga (SR) • 25. kolo

Zápas sa končí výsledkom 13:3! (19:14:47)

54:34
    Skalica dala gól!
    Gól strelil KUČERA. Asistencie Kotzman, Janáč. Stav zápasu 13:3!

52:58
    Gól strelil HORVÁTH. Asistencie Vereš, Vaškovič. Stav zápasu 12:3!

46:57

Gól strelil HORVÁTH. Asistencie Vaškovič, Vereš. Stav zápasu 11:3!

45:57
    Gól strelil JANÁČ. Asistencie Kučera. Stav 10:3!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 9:3!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:22
    Gól strelil JAROLÍN. Asistencie Mikéska, Košút. Stav zápasu 9:3!

36:17
    Nové Zámky B dávajú gól! Gól strelil MURASHOV. Asistencie: Slávik, Matejovie. Stav zápasu 8:3!

34:33
    Gól strelil JAROLÍN. Asistencia: Jurák. Stav zápasu 8:2!

22:54

V 23. minúte zápasu je stav 7:2! Gól strelil ŠKÁPIK. Asistencie: Vaškovič, Vereš.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je stav zápasu 6:2!

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:57

3 sekundy pred koncom prvej tretine je stav zápasu 6:2! Gól strelil KNIAZEV. Asistencie: Jurák, Jarolín.

18:56

Stav zápasu je 5:2! Gól strelil KUČERA. Asistencie: Kotzman, Janáč.

11:31

V 12. minúte je stav zápasu 4:2! Gól strelil VEREŠ. Asistencie: Vaškovič, Hujsa.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 3. Kučera (Pavešic, Kotzman), 4. Pavešic (Kučera), 5. Hujsa (Škápik), 12. Vereš (Vaškovič, Hujsa), 19. Kučera (Kotzman, Janáč), 20. Kniazev (Jurák, Jarolín), 23. Škápik (Vaškovič, Vereš), 35. Jarolín (Jurák), 38. Jarolín (Mikéska, Košút), 46. Janáč (Kučera), 47. Horváth (Vaškovič, Vereš), 53. Horváth (Vereš, Vaškovič), 55. Kučera (Kotzman, Janáč) – 8. Maroš (Trávniček, Kovács), 11. Matejovie (Tužinský), 37. Murashov (Slávik, Matejovie)

HK Skalica: Košút – Horváth, Škápik, Mikéska, Sloboda, Pavešic, Janík, Straka, Kukliš – Vereš, Hujsa, Vaškovič – Kniazev, Jarolín, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Hluch
    HC Nové Zámky B: Nagy – Trávniček, Sabo, Matejovie, Štefánik, Židulják – Murashov, Hariš, Tužinský – Slávik, Kovács, Maroš – Kucsera, Vörös, Ryšavý