Barcelona – Celta Vigo 2:2 (kon.) | Atlético – Real Sociedad 2:1 (kon.) | Sevilla – La Coruňa 2:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Real Madrid 0:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:1 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 02.12.2017, 16:15 • Estadio Metropolitano, Madrid • Španělská LaLiga • 14. kolo

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (18:08:55)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:10.

Ke vhození autu nakonec ani nedošlo, je dobojováno! Real Sociedad po první půli v Madridu vedl 1:0 a ve druhém poločase se dlouho statečně bránil, domácí ale po hodině hry vyrovnali zásluhou Filipeho Luíse a v samotném závěru pak dokonal obrat Antoine Griezmann, který z respektu ke svému bývalému klubu tuto důležitou trefu vůbec neslavil.

90+3

90+3
    Sergio Canales nepřesnou rozehrávkou poslal míč do autu, hráči Atlética tak budou mít k dispozici zřejmě poslední vhazování v tomto utkání.

90+2
    V nastaveném čase už se na trávníku nic důležitého neděje, Atlético i nadále útočí a zdá se, že hostům už zcela došly síly.

90+1
    Druhý poločas bude o tři nastavené minuty delší.

90
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Augusto Fernández.
    88. Antoine GRIEZMANN - 2:1

88
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Domácí se v samotném závěru utkání dostávají do vedení! Kokeho centr z pravé strany Saúl Ñíguez prodloužil na vzdálenější tyč k ANTOINEOVI GRIEZMANNOVI, který ve skluzu dopravil balon do sítě!

86
    José Giménez zůstal ležet v bolestech na trávníku po souboji s Willianem Josém, hra ale pokračuje dál.

85
    V samotném závěru utkání už se hosté jen brání, zatímco tlak Atlética s každou odehranou minutou graduje.

83
    Uruguayský stoper Diego Godín vyskočil v pokutovém území ze všech nejvýše, jeho následná hlavička ale postrádala přesnost i razanci.

82
    Yannick Ferreira-Carrasco si udělal prostor k centru, ten ale v pokutovém území nikoho v červenobílém dresu nenašel.

81
    Autor vyrovnávacího gólu Filipe Luís čistě obral o balon Williana Josého a svěřenci Diega Simeoneho už zakládají další protiakci.

80
    Do konce devadesátiminutového rámce zbývá už jen zhruba deset minut a vše je stále zcela otevřené, teď jsou na tahu útočící hráči San Sebastianu.

78
    Saúl Ñíguez obral o míč laxního obránce Realu Sociedad a poté balon přenechal volnému Griezmannovi, který ale z voleje přestřelil Rulliho branku!