Den Haag – Groningen 0:3 (kon.) | Twente – Ajax 3:3 (kon.) | Feyenoord – Arnhem 1:0 (kon.)
Willem II – Heracles 3:1 (kon.)
HFC ADO Den Haag
0:3 (0:1)
FC Groningen
Sobota 02.12.2017, 18:30Nizozemská Eredivisie • 14. kolo

Hostující celek hrál aktivněji, v prvním poločase dal gól, ve druhém přidal dva. Díky tomu vyhrává Groningen na půdě Den Haagu 3:0 a získává body do tabulky. (20:25:12)

90+2

90+2
    Den Haag nemá na zdramatizování zápasu sílu ani čas.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.
    89. Juninho BACUNA - 0:3

89
    Groningen právě vstřelil branku!
    Hostující celek přidává další branku. Jesper Drost centroval před branku a jeho centr z bezprostřední blízkosti uklidil do brány neatakovaný JUNINHO BACUNA.

89
    Hosté se nyní dostali na útočnou polovinu.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, hosté vedou o dva góly a chtějí po závěrečném hvizdu slavit.

86
    Den Haag se nastěhoval na útočnou polovinu, pokouší se zdramatizovat zápas.

85
    Domácí fotbalisté rozehrávali rohový kop, hostující obrana si dokázala poradit poměrně snadno.

84
    Jesper Drost mohl přidat další branku, ale před střelou dal přednost přihrávce a minul spoluhráče.

82
    Hostující celek hraje takticky velmi dobře, vede o dva góly.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme rychlý fotbal, k vidění je minimum šancí.

79
    Hostující celek navýšil své vedení, pokračuje v aktivní hře.

78
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Thomas Meißner, přichází Elson Hooi.

78
    Den Haag se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale Erik Falkenburg nedokázal přesněji zakončit.

76
    Thomas Meißner se jako obránce pustil do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pohotovou střelu výborně kryje Robert Zwinkels.
    74. Oussama IDRISSI - 0:2