Benátky n/J – Havířov | 1:2 (kon.) | | | Motor ČB – Slavia | 4:2 (kon.) | | | Prostějov – Litoměřice | 3:1 (kon.) |
Kadaň – Přerov | 1:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Kladno | 1:2 (kon.) | | | Vsetín – K. Vary | 3:2 (kon.) |
Třebíč – Ústí n/L | 4:3 (2:1 po s.n.) |
NY Islanders – Ottawa | 5:6 (kon.) | | | NY Rangers – Carolina | 5:1 (kon.) | | | Columbus – Anaheim | 4:2 (kon.) |
Buffalo – Pittsburgh | 0:4 (kon.) | | | Florida – San Jose | 1:2 (kon.) | | | St. Louis – Los Angeles | 1:4 (kon.) |
Winnipeg – Vegas | 7:4 (kon.) | | | Colorado – New Jersey | 1:2 (kon.) | | | Philadelphia – Boston | 0:3 (kon.) |
Ufa – Minsk | 2:0 (kon.) | | | Toljatti – Vladivostok | 2:3 (kon.) | | | Jaroslavl – Novosibirsk | 7:3 (kon.) |
Kazaň – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) | | | Soči – Dynamo Moskva | 4:1 (kon.) | | | Jokerit – Petrohrad | 3:4 (kon.) |
Salzburg – Znojmo | 4:1 (kon.) |
Val. Meziříčí – Kopřivnice | 5:2 (kon.) | | | Opava – Poruba 2011 | 3:4 (0:3 po s.n.) | | | SHK Hodonín – Šumperk | 9:3 (kon.) |
Nymburk – Tábor | 2:3 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Pelhřimov | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Písek | 6:0 (kon.) |
Klatovy – Kolín | 2:3 (po pr.) | | | Most – Letňany | 0:5 (kont.) | | | Jablonec n/N – Sokolov | 4:7 (kon.) |
David Servis – Žďár n/S | 4:6 (kon.) | | | Trutnov – Řisuty | 4:3 (kon.) | | | Kobra – Dvůr Králové n. L. | 1:5 (kon.) |
Jihlava – Pardubice | 5:4 (po pr.) | | | Vítkovice – Liberec | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 3:5 (kon.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 6:5 (po pr.) | | | Kladno – HC Plzeň | 2:3 (po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 5:0 (kon.) |
Slavia – K. Vary | 1:2 (kon.) |
Slavia – Jihlava | 4:3 (kon.) | | | Kladno – HC Plzeň | 5:2 (kon.) | | | Chomutov – Mountfield HK | 1:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Olomouc | 2:1 (po pr.) |
HC Litvínov – Pardubice | 0:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kometa Brno | 5:4 (kon.) | | | HC Plzeň – Ústí n/L | 13:0 (kon.) | | | Mountfield HK – Liberec | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Letňany | 8:4 (kon.) | | | Třinec – Poruba | 5:2 (kon.) | | | Zlín – Warriors Brno | 3:0 (kon.) |
HC Litvínov – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Třemošná – Kladno | 2:6 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 5:2 (kon.) |
Žďár n/S – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) | | | Slavia – Chomutov | 1:7 (kon.) |
HK MD Šumperk – Vítkovice | 6:3 (kon.) | | | Technika Brno – Vsetín | 3:1 (kon.) |
Nový Jičín B – Rožnov p. R. | 6:7 (po pr.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 9:4 (kon.) | | | Č. Lípa – Frýdlant | 9:3 (kon.) |
Černošice – Mělník | 1:5 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 10:6 (kon.) | | | Poděbrady – Vlašim | 4:1 (kon.) |
Čáslav – Žabonosy | 3:1 (kon.) | | | Lev Benešov – V.Popovice | 3:2 (kon.) | | | Humpolec – Milevsko | 4:2 (kon.) |
Velká Bíteš – Břeclav | 3:1 (kon.) | | | Boskovice – Blansko | 7:2 (kon.) | | | Uničov – Vel. Meziříčí | 5:4 (po pr.) |
Kroměříž – Uh.Brod | 0:0 (17:00) | | | Orlová – Studénka | 4:2 (kon.) | | | H. Benešov – Frýdek-M. "B" | 2:3 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Poruba "B" | 4:7 (kon.) | | | Krnov – Bohumín | 3:4 (po pr.) | | | Mladá Boleslav B – Kutná Hora | 2:3 (kon.) |
Tábor B – HC Vajgar | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | HC Domažlice – HC Rokycany | 6:4 (kon.) | | | Tachov – Klatovy | 3:4 (kon.) |
Hvězda Praha – Hvězda B | 5:1 (kon.) | | | Neratovice – PZ Kladno | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Třemošná – Nejdek | 6:7 (0:1 po s.n.) |
HC TNP Praha – Zbraslav | 9:3 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 8:1 (kon.) |
– Roudnice | 6:3 (kon.) |
konec
Lada Toljatti
2:3
(0:0, 1:2, 1:1)
Admiral Vladivostok
Radim Sochor
Branky a nahrávky:
39. Ch. Genoway (Novotný, Harper), 41. Skorochodov (Bělousov) – 23. Sabolič (Alexandrov), 38. Tkačov, 43. Krasnoslobodcev (Blum, St. Pierre)
Rozhodčí: Ibatulin, Beljajev – Bitjukov, Semeškov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Lada Toljatti:
Ivannikov (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, D. Ježov (C), Ďjakov, Kostromitin, Kirillov – Skorochodov, Bělousov, Zernov – Kapustin, Harper, Filatov – Valujskij (A), Něstěrov, Novotný (A) – Babenko, A. Strelcov, V. Strelcov.
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Volčenkov (C), Miščenko, Blum (A), Mamašev, Mnacjan, Bartulis, Kurašov – Krasnoslobodcev, Tkačov, Alexandrov – St. Pierre, Kazakov, Sabolič – Fiščenko, K. Voronin, V. Butuzov – Gičibekov, Machanovskij, Manukjan – Sergejenko.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Volčenkov (C), Miščenko, Blum (A), Mamašev, Mnacjan, Bartulis, Kurašov – Krasnoslobodcev, Tkačov, Alexandrov – St. Pierre, Kazakov, Sabolič – Fiščenko, K. Voronin, V. Butuzov – Gičibekov, Machanovskij, Manukjan – Sergejenko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ibatulin, Beljajev – Bitjukov, Semeškov
Diváci:
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Lada Toljatti: Ivannikov (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, D. Ježov (C), Ďjakov, Kostromitin, Kirillov – Skorochodov, Bělousov, Zernov – Kapustin, Harper, Filatov – Valujskij (A), Něstěrov, Novotný (A) – Babenko, A. Strelcov, V. Strelcov.
Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Volčenkov (C), Miščenko, Blum (A), Mamašev, Mnacjan, Bartulis, Kurašov – Krasnoslobodcev, Tkačov, Alexandrov – St. Pierre, Kazakov, Sabolič – Fiščenko, K. Voronin, V. Butuzov – Gičibekov, Machanovskij, Manukjan – Sergejenko.
Rozhodčí: Ibatulin, Beljajev – Bitjukov, Semeškov.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Autorem branky je ROBERT SABOLIČ. Asistence: Viktor Alexandrov.
Autorem branky je VLADIMIR TKAČOV.
Autorem branky je CHARLES GENOWAY. Asistence: Jiří Novotný a Shane Harper.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Autorem branky je IGOR SKOROCHODOV. Asistence: Georgij Bělousov.
Autorem branky je VADIM KRASNOSLOBODCEV. Asistence: Jonathon Blum a Martin St. Pierre.