NY Islanders – Ottawa 5:6 (kon.) | NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Columbus – Anaheim 4:2 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 0:4 (kon.) | Florida – San Jose 1:2 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 1:4 (kon.)
Winnipeg – Vegas 7:4 (kon.) | Colorado – New Jersey 1:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 0:3 (kon.)
Florida Panthers
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
San Jose Sharks
Sobota 02.12.2017, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

51:41
    Teprvé podruhé v zápase bude vylučovat, také v tomto případě na straně San Jose. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Timo Meier a domácí mají dobrou šanci srovnat.

25:12
    Poprvé v zápase sledujeme vyloučení a přesilovku si zahrají Florida Panthers. Melker Karlsson ze San Jose dostává dvě minuty za sekání a bude doufat, že jeho spoluhráči oslabení zvládnou.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 19. Sceviour (Petrovic, Haley) – 32. Pavelski (J. Thornton, Meier), 48. Tierney (M. Karlsson, Burns)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Weegar, Pysyk, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Malgin – J. McGinn, Trocheck, Bjugstad – Haapala, McCann, Vrbata – Haley, MacKenzie, Sceviour.
    San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, Braun, Dillon, Burns, J. Ryan, DeMelo – Meier, J. Thornton, Pavelski – Labanc, Couture, Hertl – Bødker, Tierney, Hansen – M. Karlsson, Carpenter, J. Ward.

Rozhodčí: McCauley, Hebert – Daisy, Gibbs

Diváci: 12 323