NY Islanders – Ottawa 5:6 (kon.) | NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Columbus – Anaheim 4:2 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 0:4 (kon.) | Florida – San Jose 1:2 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 1:4 (kon.)
Winnipeg – Vegas 7:4 (kon.) | Colorado – New Jersey 1:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 0:3 (kon.)
Winnipeg Jets
7:4 (1:2, 1:0, 5:2)
Vegas Golden Knights
Sobota 02.12.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Dnešní utkání sleduje 15 321 diváků. (04:58:39)

1. Patrik Laine (WPG) 1+2
    2. Nikolaj Ehlers (WPG) 1+1
    3. Matt Hendricks (WPG) 1+0

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Nosek (VEG) 0+0,1 střela, čas na ledě 10:24

Po čtyřiceti minutách platil nerozhodný stav 2:2. Ve třetí třetině jsme sledovali gólové hody, padlo celkem sedm branek a hned pět z nich vstřelil domácí tým. Díky tomu vyhrává Winnipeg na svém ledě 7:4 a naopak Vegas prohrálo třetí duel v řadě.

59:45
    Už se nic nestane.

59:30
    Adam Lowry se dostal do útočného pásma, ale zakončit nedokázal.

59:20
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., sekání).
    58:52 Kyle CONNOR - 7:4

58:52
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení. Ze středního pásmu trefuje bekhendovou stranou hole prázdnou branku KYLE CONNOR. Asistence: Mark Scheifele a Blake Wheeler.

58:22
    Hosté hrají bez brankáře, Maxime Lagacé míří na střídačku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:30
    V poklidném tempu se zápas dohrává, Jets vedou o dva góly a hosté už mnoho času na zdramatizování nemají.

57:17

56:48
    56:16 Colin MILLER - 6:4

56:16
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Hostující celek se prosazuje při hře čtyři na čtyři, kotouč poměrně snadno poslal pod horní tyčku z předbrankové pozice COLIN MILLER. Asistence: Jon Merrill a Jonathan Marchessault.

55:39
    Maxime Lagacé kryje puk po střele Bryana Littlea. Komerční přestávka.

55:20
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, domácí celek vede o tři branky a má více ze hry.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. T. Myers (Ehlers, Little), 34. Hendricks (Perreault, T. Myers), 41. Connor (Laine, Scheifele), 43. Laine (Wheeler), 47. Ehlers (Laine, Morrissey), 55. Scheifele (Morrissey, Wheeler), 59. Connor (Scheifele, Wheeler) – 13. Eakin (Leipsic, C. Miller), 17. W. Karlsson (Schmidt, R. Smith), 47. Haula (Tuch, McNabb), 57. C. Miller (Merrill, Marchessault)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Laine, Little – Copp, Lowry, B. Tanev – Perreault, Hendricks, Armia.
    Vegas Golden Knights: Lagacé (M. Subban) – Theodore, Merrill, Sbisa, Schmidt, C. Miller, McNabb – Leipsic, Haula, Neal – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Nosek, Eakin, Tuch – Matteau, Bellemare, O. Lindberg.

Rozhodčí: Kozari, Luxmore – Rody, Pancich

Diváci: 15 321