Havlíčkův Brod – Kometa Brno 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Ústí n/L 13:0 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 8:4 (kon.) | Třinec – Poruba 5:2 (kon.) | Zlín – Warriors Brno 3:0 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 4:2 (kon.) | Třemošná – Kladno 2:6 (kon.) | Havířov – Přerov 5:2 (kon.)
Žďár n/S – Pardubice 4:1 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Slavia – Chomutov 1:7 (kon.)
HK MD Šumperk – Vítkovice 6:3 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 3:1 (kon.)
HC Slavia Praha
1:7 (1:1, 0:3, 0:3)
Piráti Chomutov
Sobota 02.12.2017, 15:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 18. kolo

56:14
    Ještě je tady jedna šance pro Slavii snížit stav zápasu. Domácí střídačka toho využívá k tomu, aby si alespoň nacvičila přesilovku.

46:38
    Je tady ale další přesilovka pro Slavii. Urych vyloučen na dvě minuty za hákování.

43:44
    Iljuk byl až moc aktivní a při dorážce sekl Němečka do lapačky. Odsedí si tak dvě minuty.

39:29
    Petrásek si jde za zmíněný zákrok odpykat dvě minuty.

28:17
    Piráti se ale o dvě minuty přesilovky sami připravili špatným střídáním. Trest odpyká Prokeš.

26:53
    Nejspíš z frustrace teď domácí Moravec srazil hostujícího útočníka velice nevybíravým způsobem. Za zásah do oblasti hlavy a krku dostává pětiminutový trest a Moravec navíc osobní trest do konce utkání.

20:36
    Teď je tady ale další zbytečné vyloučení slávistů, Dominik Němeček dostal menší trest za podražení.

17:37
    Dominik Němeček je vyloučen za krosček a Piráti budou hrát 36 sekund proti třem slávistům!

16:13
    Kvasnička za bránou nešikovně srazil na hrazení Čecha a je tady další přesilovka Pirátů.

12:50
    Koláček dlouho čekal se střelou, nakonec se k ni ale odhodlal. Jenže bylo pozdě, protože puk zablokoval jeden ze slávistů, kterého pak Koláček celkem zbytečně podrazil. Síly na ledě se srovnávají.

12:00
    První přesilovka zápasu a možnost pro Piráty srovnat skóre. Brummel byl vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

Jakub Slunečko

Branky a nahrávky: 8. Labuzík (Slavíček) – 18. Štefančík (Koláček, Vaněk), 26. Holka (Králíček, Klika), 30. Štefančík, 38. Koláček (Urych), 43. Čech (Svoboda), 52. Svoboda (Prokeš), 59. Svoboda (Spudich, Prokeš)

HC Slavia Praha: J. Němeček – Horáček, Moravec, Srdínko, D. Němeček, Kluch, Palát, Kučera – Svoboda, Kvasnička, Martinec, Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr.
    Piráti Chomutov: Šilhan – Petrásek, Holec, Pöschl, Vaněk, Matějka, Kovár, Birhanzl, Klika – Spudich, Králíček, Urych, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček, Štefančík, Holka.