Žilina – Podbrezová 1:0 (kon.) | Z. Moravce - Vráble – Senica 3:0 (kon.) | Prešov – Dunajská Streda 0:0 (kon.)
Michalovce – Ružomberok 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 1:1 (kon.)
konec
1. FC Tatran Prešov
0:0 (0:0)
FK DAC Dunajská Streda
sk Sobota 02.12.2017, 14:00 • NTC Poprad • Slovenská Fortuna liga • 18. kolo
Předzápasové kurzy: 4.58 3.64 1.76
   
  Ani v druhom dejstve sme svedkami gólu neboli. Najväčšiu šancu mal azda Streňo v 67. minúte. Od týchto chvíľ mali územnú prevahu zväčša hostia, no gól streliť tiež nedokázali. Oba tímy si teda podelia po jednom bode. Spokojnejší môžu byť rozhodne Prešovčania..

  Ďakujeme za pozornosť. (15:50:46)
   
  90+3
  Koniec zápasu.
   
  90+2
  Ďalšia lopta z ľavej strany. Spracoval si ju na hrudi v šestnástke Erik Pačinda. Prvú strelu namieril do Luberdu a následne mu ďalšia nevyšla, zachytil ju s prehľadom brankár Slančík.
   
  90+1
  Davisov center našiel v pokutovom území Maleca, no nepríjemne sa pred ním odrazil a už strieľať okamžite nedokázal.
   
  90+1
  Rozhodcovia nadstavujú dve minúty.
   
  90
  Olansunkanmi posunul loptu na pravú stranu, no jeho center Prešovčania zblokovali. Videli sme rohový kop Davisa. Slančík trochu zaváhal pri jeho zachytení, no napokon loptu dokázal skrotiť.
   
  Dnešné stretnutie sleduje 217 divákov.
   
  88
  Kalmár poslal loptu za obrany. Nabiehal si na ňu Olansunkanmi, no nepredral sa cez prešovských hráčov za loptou. Bezpečne ju zachytil Slančík.
   
  87
  Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Peter Katona, prichádza Richard Kačala.
   
  87
  Miliutin poslal dobrý center z rohového kopu. Dostal sa k nemu Christopher Udeh. Dobre odhlavičkoval, no loptu poslal tesne nad.
   
  85
  Po Kerestešovom faule získali štandardku hostia. Zahral ju Kalmár, poslal vysokú loptu pred brankára Slančíka, no nakoniec sme zakončenie nevideli. Lopta putovala mimo ihriska.
   
  83
  Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Jakub Więzik, prichádza Ján Dzurík.
   
  82
  S Jakubom Wiezikom to po predchádzajúcom strete s Kalmárom nevyzerá veľmi dobre. Na pomoc mu prišli lekári, no pomaličky sa útočník Prešova vracia na nohy.
   
  81
  Micherda sa rozbehol do protiútoku po nevydarenom rohovom kope hostí. V súboji jeden na jedného so Živkovićom však stroskotal.
   
  79
  Kalmárov center do pokutového územia zastavili len brániaci hráči Tatrana Prešov. Dunajská Streda je v posledných desiatich minútach veľmi aktívna, no zatiaľ Prešovčania veľmi pozorne bránia a určite chcú minimálne udržať remízu.
   
  78
  Ljubičić dokázal dlhým centrom v šestnástke nájsť Divkovića, ale ten sa ocitol v ofsajde. Potom sa prepracoval do vápna aj Olansunkanmi, spadol v súboji, no pokutový kop si rozhodne nevypýtal.
   
  77
  Dunajská Streda následne zahrávala štandardku. Eric Davis ju však nasmeroval iba priamo do múru pred sebou. Prešovčania loptu potom odkopli až ku Macejovi.
   
  76
  Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Esmerald Aluku, prichádza Tomáš Malec.

  Lukáš Rastislav Ovšonka

  Branky:

  Karty:   25. Streňo (PRE), 61. Adekunle (PRE) – 25. Pačinda (DUN)


  1. FC Tatran Prešov: Slančík – Udeh, Luberda, Jacko – Petko, Keresteš, Katona (C) (87. Kačala), Miliutin – Adekunle (72. Micherda), Więzik (83. Dzurík), Streňo.
  Náhradníci: Talian – Dupkala, Sedlák, Kačala, Dzurík, Micherda, Bartek.

  FK DAC Dunajská Streda: Macej – Živković, Šatka, Huk, Davis – Ljubicić (C) – Pačinda, Kalmár, Aluku (76. Malec), K. Vida (56. Ashiru) – Mervo (62. Divković).
  Náhradníci: Száraz – Ashiru, Pambou, Domonkos, Koštrna, Divković, Malec.

  Rozhodčí: Vlk – Mókoš, Perát

  Diváci: 217