Žilina – Podbrezová 1:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Senica 3:0 (kon.) | Prešov – Dunajská Streda 0:0 (kon.)
Michalovce – Ružomberok 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 1:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
1:1 (0:0)
MFK Ružomberok
sk Sobota 02.12.2017, 14:00 • MFK Zemplín Michalovce • Niké liga • 18. kolo

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (15:49:44)

V 66. minúte sa ujali vedenia domáci hráči, keď skóroval Stanislav Danko. Už po necelých dvoch minútach však vyrovnal Štefan Gerec a napriek snahe oboch mužstiev o strhnutie víťazstva na svoju stranu sa na výsledku nič nezmenilo a zápas sa skončil remízou 1:1.

90+2

90+2
    Danko poslal center na bližšiu žrď a hostia posielajú loptu do bezpečia.

90+2
    Center na vzdialenejšiu žrď hostia odvracajú na ďalší roh.

90+1
    Michalovce získavajú v nadstavenom čase rohový kop.

90+1
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

90
    Teraz sa snažili o strhnutie víťazstva na svoju stranu Ružomberčania, ale Michalovce ich nepustili do zakončenia.

89
    Žltú kartu dostáva Milan Šimčák (MFK Zemplín Michalovce) za faul na Erika Daniela.

89
    Domáci spôsobili závar v šestnástke hostí, ktorý Ružomberčania ustáli.

88
    Sulley sa dostával do zaujímavej situácie, no Jonec ho odzbrojil.

87
    Pikk hľadal v šestnástke Gereca, jeho loptu však zachytáva domáci obranca. Krátko na to posielal nebezpečný center Daniel, no nenašiel svojich spoluhráčov.

87
    Domáci to skúšali z väčšej vzdialenosti, ale tomuto streleckému pokusu chýba viac presnosti.

86
    Regáli sa tentokrát dostal do šestnástky, pred ním obetavo odvracia loptu Ján Maslo.

85
    Regáli sa snažil dostať do streleckej pozície na hranici šestnástky, ale Kochan ho pripravil o loptu.