Dornbirn – Znojmo 4:2 (kon.)
konec
Dornbirner EC
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Orli Znojmo
Neděle 03.12.2017, 17:30 • Messestadion Dornbirn • Erste Bank Eishockey Liga • 24. kolo
Předzápasové kurzy: 2.22 4.79 2.45
Partner:
   
  Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:14:11)
   
  Znojmo tak prohrává i druhé utkání na venkovním tripu, v Dornbirnu 2:4. Může velmi litovat závěru zápasu, kdy po vyrovnání sedm minut před koncem bylo v dobré pozici, jenže pětiminutový trest pro Radka Čípa a následná přesilovková branka rozhodla o osudu dnešního duelu.

  Hráči Orlů se ještě loučí s věrnými fanoušky, kteří za nimi téměř 700 kilometrů na západ Rakouska cestovali, a čeká je dlouhá cesta zpět do Česka.
   
  Konec zápasu.
   
  59:14
  Dornbirn právě vstřelil branku!
  Je rozhodnuto, domácí vyhráli buly v obranné třetině a do prázdné branky se ze středního pásma trefuje SCOTT TIMMINS. Asistence: Chris D'Alvise, Jamie Arniel.
  59:14 - 4:2
   
  59:08
  Zakázané uvolnění Dornbirnu.
   
  58:56
  Orli hrají bez brankáře.
   
  58:56
  Oddechový čas pro Orly.
   
  58:56
  Znojmo už je v pěti, společně s touto událostí vyhazuje Dornbirn na zakázané uvolnění.
   
  58:18
  Orli už hrají na riziko, snaží se aktivně napadat i v oslabení.
  57:38 D'ALVISE - 3:2
   
  57:38
  Dornbirn právě vstřelil branku!
  Domácí nakonec nabídnutou šancí nepohrdli, CHRIS D'ALVISE se před brankou dostal k dorážce střely od modré, dává svůj dnešní druhý gól v zápase a posílá Buldoky opět do vedení. Co je horší, Čípův pětiminutový trest se neruší, a Znojmo tak bude dál hrát ve čtyřech. Asistence: Jamie Arniel, Brian Connelly.
   
  57:18
  Orli se brání ze všech sil, tohle bude ale ještě hodně těžké.
   
  56:56
  Tečovaná rána Panceho proskákala kolem pravé znojemské tyče.
   
  55:15
  Dornbirn hraje přesilovku výborně, ale nyní se po chybě v kombinaci sám vyhnal z pásma.
   
  54:53
  Znojmo se dostalo ke kotouči a vyhazuje až za Rinneho.
   
  54:14
  Velká šance Timminse, který si sjel před Schwarze, ale jeho teč mezi betony udržel s vypětím všech sil znojemský gólman před brankovou čárou.
   
  53:54
  Zajímavá situace! Po dlouhých diskusích inkasuje Znojmo trest, na trestnou lavici odjíždí Marek Špaček, ale ten pouze odsedí trest za Radka Čípa, který inkasuje pět minut a do konce utkání za nesportovní chování, podle dostupných informací za kontakt s rozhodčím ze střídačky. Těžko říct, co se přesně stalo, ale tohle je velká nepříjemnost pro Orly.
   
  53:54
  Puk v ochranné síti nad Schwarzovou brankou.

  Lukáš Peroutka

  Branky a nahrávky: 11. D'Alvise (Timmins, Magnan), 23. Arniel (Connelly), 58. D'Alvise (Arniel, Connelly), 60. Timmins (D'Alvise, Arniel) – 17. Beroun (Špaček, Raška), 53. Bartoš


  Dornbirner EC: Rinne (Stroj) – Magnan, Caruso, McMonagle, Connelly, Wolf, Siutz – D'Alvise, Timmins, Macierzynski – Fraser, Sylvester, Grabher Maier – Pance, Arniel, Häussle – Haberl, Pöschmann, Neubauer.
  Orli Znojmo: Schwarz (Halász) – Lattner, Stehlík, Tejnor, Plutnar, Biro, Pastor, Zajíc – Yellow Horn, Plíhal, Číp – Němec, Matuš, Mrázek – Novák, Bartoš, Guman – Špaček, Raška, Beroun – Csamangó.

  Rozhodčí: Berneker, M. Nikolić – Pardatscher, Tschrepitsch