Znojmo – Innsbruck 8:1 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
8:1 (3:0, 1:0, 4:1)
HC TWK Innsbruck
Sobota 02.12.2017, 16:00 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • 24. kolo

Orli tak dnešní zápas zaslouženě vyhráli 8:1 a na brankáře soupěře vyslali celkově o dvacet střel více než žraloci na Znojmo. Hezký zbytek dne. (18:03:30)

59:51
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Plattner – 2 min., sekání).

59:48
    Wetzelsberger ujel na branku Orlů, před sebou měl jednoho znojemského hráče, kterého obehrál. Paťhu však neobelstil a znojemský brankář tak zachytil jeho střelu.

59:18
    Se závarem před svou brankou si Paťha poradil, vhazování po jeho pravici.

58:44
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Štěpanovský – 2 min., faul kolenem).

57:31
    Zakázané uvolnění domácího celku.

56:23
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo navyšuje své vedení. ONDŘEJ SVOBODA správně nasměroval dorážku do branky žraloků a získal tak pro Orly již sedmigólový náskok. Asistence: Lukáš Zmeškal.

55:35
    Ondřej Svoboda nahrál MARINU KOSNAROVI, který si vybruslil do mezikruží a prostřelil brankáře hostů. Asistence: Ondřej Svoboda.

55:04
    Orli žraloky uzavřeli v obranné třetině, ke střele se však nikdo ze Znojemských nemá.

54:10
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Lupinski – 2 min., hrubost).

53:26
    Orli dali šanci Ondřeji Paťhovi a vystřídali brankáře.

53:07
    Po Zmeškalově střele od modré su puk odrazil k volnému Kosnarovi, ten však netrefil odkrytou bránu hostů.

52:53
    Orli jsou nadále dominantnějším týmem.

51:27

50:34
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Štěpanovský – 2 min. + 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Plattner – 2 min., krosček).

50:28
    Přestože jsou Orli pouze ve třech Innsbruck se k žádné větší akci nedostal.

49:27
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Konečný – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

49:08
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hladil – 2 min., hrubost).

47:50
    MIREK BAZALA se dočkal. Dnes již byl u mnoha šancí, teď se mu však konečně podařilo dobře zakončit a zajistit tak Znojmu opět pětigólový náskok. Asistence: Josef Ligocký.

47:24
    Innsbruck právě vstřelil branku!
    Hosté se gólu táké dočkali. Z úniku se trefil LUCA BRANDSTÄTTER a snížil tak náskok Orlů, ten však nadále zůstává čtyřgólový. Asistence: Pascal Plattner.

46:14
    Znojmo se dostává již do pětibrankového vedení! Po vyhraném buly se před branku hostů dostal TOMÁŠ SIGMUND a dokázal přesně zakončit. Asistence: Filip Roubal.

46:10
    Po závaru před brankou hostů se bude vhazovat po Huberově levici.

46:06
    Frischmann nyní dostal od svého spoluhráče přihrávku přímo před Veličku, z bezprostřední blízkosti se však trefit nedokázal.

45:12

44:27
    Přestože jsou Orli v oslabení, drží se ve svém útočném pásmu.

43:58
    Wetzelsberger nyní prokličkoval až před branku Orlů, puk však vstřelil jen do náruče znojemského brankáře.

43:12
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svoboda – 2 min., podražení).

42:43
    Bazala si řekl o přihrávku před branku hostů, kterou také obdržel. Puk za Hubera však nedostal.

41:38
    Hostům se v přesilové hře příliš nedařilo, jinak tomu není ani po jejím konci.

41:30

40:16
    Wetzelsberger vyslal na Veličku střelu od modré, tu tečoval jeden z jeho spoluhráčů, a tak nakonec mířili nad Veličkovu branku.

40:01

Orli svůj náskok ve druhé třetině po právu ještě o jeden gól navýšili. Další třetina začne přibližně v 17:25.

40:00

39:30
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bazala – 2 min., sekání).

39:08
    Po vyhraném buly vyslal na Hubera střelu Bazala, tešně minul.

38:15

38:14
    Fantini ujel sám na bráun Orlů, znojemskou svatyni však nakonec přestřelil.

37:30
    Hostům se podařilo vyhodit.

36:57
    Štěpanovský přihrál puk Peřímu, ten však branku od modré čáry netrefil.

36:15
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Brandstätter – 2 min., hákování).

35:51

35:38
    Roubal se nyní ocitl sám před Huberem, jeho branku však minul.

35:00
    Hosté zatím ze své přesilové hry netěží, sotva se dostanouk puku.

34:13

34:05
    Lupinski poslal na svého spoluhráče křížnou přihrávku před bránou domácích, rakouský hráč však jeho přihránku nezachytil.

33:51
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hrubý – 2 min., nedovolené bránění).

33:48
    Sigmund to zkoušel z mezikruží. Hubera však nepřekonal.

32:49
    Kosnar se snažil prokličkovat až před Hubera, nakonec ho však jeden ze soupeřů zastavil.

32:13
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hladil – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Frischmann – 2 min., sekání).

31:43
    Orli jsou stále lepším týmem na ledě. Bude se vhazovat po Huberově pravici.

30:56
    Po závaru před Huberovou brankou skončil puk v síti týmu hostů. Gól však neby uznán, protože byl dosažen kopnutím.

29:35
    Orli nyní ztratili puk ve vlastní obranné třetině. Ztraceného koutouče se ujal Pascal Plattner a pokusil se zakončit. Zamířil však nad Veličkovu branku.

27:13
    Huber neustál tlak Orlů. Po střele Martina Kosnara se k puku dostal VOJTĚCH KONEČNÝ a využil zmatku před brankou v prospěch Znojma, když puk doklepl za Hubrova záda. Asistence: Martin Kosnar.

26:16
    Bazala si počkal na přihrávku na modré, při cestě na Huberovu branku ho však zastavil jeden z protihráčů.

24:57
    Orli nyní v jejich protiútoku zastavil ofsajd.

24:38
    Fantini to zkusil od modré, jeho střelu však vykryl jeden ze Znojemských.

23:41
    U puku se stále drží domácí celek, k zakončení se však Orli nedostávají.

22:02
    Poté, co se puk odrazil od jednoho z hráčů to zkusil Piš z mezikruží. Huber však jeho střelu viděl a dokázal ji vykrýt.

22:00

21:58
    Bazala to zkoušel od modré minul.

20:50
    Přestože Orli hrají přesilovou hru, k puku se dostali hosté. Dokonce se zkoušeli před Veličkou dostat do zakončení. Nakonec však neuspěli.

20:01

Po první třetině Orli zaslouženě vedou 3:0. Orli soupeře téměř nepustili k puku a hra byla v jejich režii. Utkání bude pokračovat přibližně v 16:43.

20:00

20:00
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Fantini – 2 min., podražení).

19:30
    Puku se opět ujali domácí, vhazování po Huberově pravici.

19:10
    Hosté teď sice zkoušeli kombinovat, vystřelit na Veličku se jim však nepodařilo.

18:10
    Stromko to chtěl zkusit od modré, branku hostů však minul.

17:47
    U puku je stále domácí tým.

16:58
    Plattner prověřil Veličku z mezikruží, ten ho však vykryl.

15:09
    TOMÁŠ SIGMUND si zavezl puk zpoza branky hostů před Hubera a zastrčil puk za jeho levý beton. Asistence: Filip Roubal, Daniel Piš.

14:30
    Hned po konci přesilové hry se puku ujal opět domácí celek.

13:56

13:19
    Wohlmuth to zkoušel od modré, Velička však jeho střelu viděl a zneškodnil.

12:48
    Po nahození jednoho z hostů, které Velička zneškodnil svou lapačkou se bude vhazovat po levici znojemského brankáře.

12:17
    Innsbrucku se zatím přesilová hra příliš nedaří, hra je nyní přerušena kvůli hře vysokou holí.

11:56

11:46
    Do šance se nyní dostal Plattner, když obdržel přihrávku před znojemského brankáře, přestože byl volný, zakončit se mu nezdařilo.

10:15
    Znojemští junioři získávají dvougólový náskok po dobře mířené střele MARTINA KOSNARA vyslané z pravého kruhu. Bez asistence.

09:36
    Innsbrucku se zatím nepodařilo vystřelit na brankáře Orlů. Přestože se nyní rakouskému celku podařilo uzavřit Znojmo ve vlastní třetině, k zakončení se nedostali.

08:20
    Piš si počkal před Huberem na přihrávku, kterou obdržel. Zakončit se mu však nepodařilo.

07:05
    Firschmann se ujal puku a chtěl ujet na bránu Orlů, nakonec však zakopl, a tak brankáře Orlů ani neohrozil.

06:15
    Ligocký to po vyhraném buly svého spoluhráče zkoušel z levého kruhu, nakonec však přestřelil.

05:30
    Znojmo v tlaku neustává, vhazování před Huberem.

04:09
    Znojmo se dostává do vedení. Po přihrávce zpoza branky se puku ujal TOMÁŠ SIGMUND, který vsítil puk do Huberovi branky. Asistence: Daniel Piš.

03:30
    Zatím mají jasně více ze hry domácí, hosté se ke kotouči téměř nedostávají.

01:22
    Poté, co o puk přišel Sigmund se kotouče ujal Roubal, brankáře hostů však minul.

01:03
    Vhazování po Huberově levici.

00:38
    Zmeškal to zkoušel z levého kruhu, minul.

00:01

Dnes vyzvou znojemští junioři na domácím ledě mladé žraloky z Innsbrucku. Rakouským juniorům se v této sezóně nedaří. Innsbruck zatím z devatenácti zápasů ukořistil pouhých pět bodů, a tak se nachází na samém dni "skupiny A". Zda se podaří Orlům obrat jejich dnešního soupeře o další body zjistíme v 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 5. Sigmund (Piš), 11. Kosnar, 16. Sigmund (Roubal, Piš), 28. Konečný (Kosnar), 47. Sigmund (Roubal), 48. Bazala (Ligocký), 56. Kosnar (Svoboda), 57. Svoboda (Zmeškal) – 48. Brandstätter (Plattner)

HC LERAM Orli Znojmo: Velička (Paťha) – Hladil, Konečný, Štěpanovský, Peří, Hrubý – Zmeškal, Kosnar, Svoboda – Piš, Sigmund, Roubal – Ligocký, Stromko, Bazala.
    HC TWK Innsbruck: Huber – Jaunegg, Wetzelsberger, Lupinsky, Wohlmuth, Nick – Plattner, Fantini, Brandstätter – Krippels, Schönthalter, Valant – Frischmann, Gschwandtner, Prasch.

Rozhodčí: Pešina – Kubíček, Šimánek.