Ufa – Perm 3:0 (kon.) | FK Krasnodar – Groznyj 3:2 (kon.) | Machačkala – Chabarovsk 4:0 (kon.)
FK Krasnodar
3:2 (0:2)
FK Achmat Groznyj
Neděle 03.12.2017, 14:30 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga • 19. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:26:08)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:17.

Tak druhý poločas nám přinesl, v Rusku, málokdy vídaný zvrat z 0:2 na 3:2. Krasnodar dokázal třemi brankami otočit vývoj utkání a to navíc ještě neproměnil pokutový kop! Hosté za celý druhý poločas nedokázali reagovat na výrazně lepší hru svého soupeře a bohužel dobře rozehrané utkání ztratil.

90+4

Zákroky brankáře Vitalij Gudijev: 3.

Zákroky brankáře Andrej Sinicyn: 3.

90+3
    Groznyj ještě mohl vyrovnat, ale střela jednoho z hráčů mířila mimo.
    90+2. JOÃOZINHO - 3:2

90+2
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Claesson výborně našel JOÃOZINHA a ten dokonává obrat svého týmu!

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Cristian Ramírez (FK Krasnodar).

89
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Andrei Ivan.

88
    Další zajímavý centr, který skončil u pravé tyče a jen stačilo doklepnout míč do branky. Avšak obránci hostů se velmi rychle vzpamatovali a odklízí míč do bezpečí.

87
    Nyní jejich kombinace postoupila o něco blíž brance a nebezpečný centr na penaltový puntík sbírá vybíhající Gudijev.

86
    Krasnodarští momentálně kombinují ve středovém kruhu.

85
    Blíží se nám konec zápasu, dočkáme se ještě nějaké branky nebo se obě mužstva rozejdou smírně. Za druhý poločas by si určitě Krasnodar zasloužil vyhrát.

84
    Žlutou kartu dostává Vitalij Gudijev (FK Achmat Groznyj).

83
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Charles Kaboré, přichází Maciel Wanderson.
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Magomed Mitrišev, přichází Ravanelli.

82
    A po jednom z centru tečuje míč Smolov a ten jej poslal do břevna branky!

Adam Dořák

Branky: 52. Smolov (Claesson), 68. Mamajev (Pereyra), 90+2. Joãozinho (Claesson) – 29. Švec (Roši), 36. Silva Lima

Karty:   27. Petrov (KRS), 32. Smolov (KRS), 58. Pereyra (KRS), 69. Mamajev (KRS), 80. Granqvist (KRS), 90. Ramírez (KRS) – 18. Silva Lima (GRZ), 33. Švec (GRZ), 37. Ucijev (GRZ), 84. Gudijev (GRZ)

Neproměněná penalta: 58. Granqvist (KRS), brankář Gudijev zneškodnil

FK Krasnodar: Sinicyn – Ramírez, Granqvist (C), Gricajenko, Petrov – Gazinskij, Kaboré (83. Wanderson) – Claesson, Pereyra, Mamajev (76. Joãozinho) – Smolov (89. Ivan).
    Náhradníci: D. Adamov, Kricjuk – Ivan, Laborde, Martynovič, Podběrezkin, Joãozinho, Ristić, Šiškin, Wanderson, Janbajev, Žigulev.

FK Achmat Groznyj: Gudijev – Ucijev (C), Semjonov, Ángel, Sampaio, Plijev – Roši, Švec, Silva Lima, Jaba (62. Gigolajev) – Mitrišev (83. Ravanelli).
    Náhradníci: Gorodov – Achjadov, Balaj, Bacujev, Ravanelli, Gigolajev, Ivanov, Ch. Kadyrov, Mohammadi, Sadajev.

Rozhodčí: S. Ivanov