Standard – Antverpy 1:1 (kon.) | Eupen – Club Brugge 2:2 (kon.) | Waregem – Gent 0:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
0:1 (0:1)
KAA Gent
Neděle 03.12.2017, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:55:09)

Je konec. Gent nakonec zvítězil vstřeleným gólem ve 29. minutě, který vsítil Simon.
    První poločas je u konce. Ne příliš pohledný fotbal nám, ale přinesl alespoň jeden gól. Ve 29. minutě krásně prošel po pravé straně Mamadou Sylla, následně si zasekl míč a perfektní přihrávkou vymíchal obranu Zulte-Waregemu, kdy následně Moses Simon neměl moc práce vsítit první branku utkání. O dvě minuty později už mohlo být srovnáno, ale střela Onura Kaya skončil jenom po skvělém zákroku Kaliniće mimo tři tyče.
    Druhá půle nabídla zajímavou situaci až v 74. minutě, když Brecht Dejaegere se ocitl ve skvělé pozici, následně si míč ještě zasekl před domácím obráncem a vystřelil k pravé tyči, ale druhému gólu zabránil Julien De Sart, který pohotovým zákrokem odkopl míč. V 90+1. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Esiti. Ovšem Gent nakonec zaslouženě vyhrál 1:0 a odvezl si tři body.

90+4

90+4
    Hosté se skvěle brání. Nyní mají domácí autové vhazování.

90+3
    Domácí se snaží, ale dnes jim není přáno.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty nad rámec základní doby.

90+1
    Esiti přišlápl nohu Isekovi a tady nemohlo následovat nic jiného, než druhá žlutá karta, tím pádem červená a předčasný odchod do sprch.

90
    Ovšem nyní ulovili míč a jdou dopředu. Tam ale po levé straně zavřel vrátk domácí obránce.

89
    Hosté se provinili faulem ve středu hřiště.

88
    Domácí se snaží dostat do vápna, ale následný centr byl přetažený a skončil za bránou Gentu.

87
    Nyní se domácím hráč, ale ocitl v ofsajdu a o odkop se postará Kalinić.

86
    Ovšem z něj žádné ohrožení brány nepřišlo, ale stále jsou u míče hráči Zulte-Waregem.

85
    Domácí mají rohový kop.

84
    Sander Coopman se ocitl v ofsajdovém postavení a akce domácích je u konce.

83
    Hosté nyní drží míč.

82
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Mamadou Sylla, přichází Roman Jaremčuk.

80
    Nill De Pauw si zasekl míč u hranice vápna, ale jeho následná střela byla slabá a Kalinić si s ní lehce poradil.