Minnesota – St. Louis 2:1 (po pr.) | Vancouver – Toronto 2:1 (kon.) | Montreal – Detroit 10:1 (kon.)
Tampa – San Jose 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 5:1 (kon.) | Washington – Columbus 4:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 5:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:2 (2:0 po s.n.) | Carolina – Florida 3:2 (po pr.)
Dallas – Chicago 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Edmonton 5:7 (kon.)
Vancouver Canucks
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
Toronto Maple Leafs
Neděle 03.12.2017, 01:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

31:05
    Mitchell Marner dostal dvě minuty za podržení a Canucks si zahrají první přesilovou hru v zápase.

26:10
    Nikolaj Goldobin dostal dvě minuty za sekání a Toronto si po skončení reklamní přestávky zahraje druhou přesilovou hru v řadě.

18:20
    Daniel Sedin dostal dvě minuty za hákování poté, co v kruhu pro vhazování fauloval Joshe Leiva.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. M. Granlund, 12. Edler (H. Sedin, D. Sedin) – 58. J. van Riemsdyk (Rielly, Borgman)

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Ch. Tanev (A), Del Zotto, D. Pouliot, B. Hutton, Stecher – Goldobin, Horvat, Boeser – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Eriksson – Bärtschi, Gagner, Vanek – B. Gaunce, M. Granlund, Virtanen. Hlavní trenér: Travis Green.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, R. Polák – Hyman, Matthews, Marner – Marleau (A), Leivo, Co. Brown – J. van Riemsdyk, Kadri, Komarov (A) – M. Martin, D. Moore, W. Nylander. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Justin StPierre. Čároví: Lonnie Cameron, Kiel Murchison

Diváci: 18865