Minnesota – St. Louis 2:1 (po pr.) | Vancouver – Toronto 2:1 (kon.) | Montreal – Detroit 10:1 (kon.)
Tampa – San Jose 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 5:1 (kon.) | Washington – Columbus 4:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 5:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:2 (2:0 po s.n.) | Carolina – Florida 3:2 (po pr.)
Dallas – Chicago 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Edmonton 5:7 (kon.)
Washington Capitals
4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 03.12.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • NHL

Dnes je to z mé strany vše. Přeji krásný vstup do nedělního rána. (03:45:59)

Jakub Vrána (WSH) 2 střely, 0+0.

Máme za sebou utkání, ve kterém zvítězili domácí hráči velice těsným rozdílem. V 57. minutě totiž ještě zápas zdramatizoval gólem na 3:4, z pohledu Colmbusu, Werenski. Capitals si však hubený, jednogólový náskok udržel a odchází z ledu se třemi body.

59:57
    Jones to ještě zkoušel od modré, ale branku vůbec netrefil.

59:19
    Washington vyhazuje puk do středního pásma.

59:13
    Pokus o vstřelení gólu do prázdné branky končí na zakázaném uvolnění.

58:46
    Neuvěřitelné! Už to vypadlo, že Dubois vstřelí vyrovnávací branku, ale kotouč nakonec za brankovou čáru nedoputoval. Jeden z beků domácích jej vyrazil hokejkou pryč.

58:45
    Bobrovskij na střídačce!
    56:58 Zach WERENSKI - 4:3

56:58
    Columbus právě vstřelil branku!
    Ve zmatku před brankářem Holtbym se nejlépe zorientoval ZACH WERENSKI, který vstřelil gól. Gólman domácích vůbec neměl ponětí, kde je kotouč, a tak měl bek Blue Jackets poměrně snadnou práci. Asistence: Pierre-Luc Dubois, Seth Jones.

56:36
    Washington poslal nepřesně kotouč a puk míří na zakázané uvolnění.

56:11
    Atkinson se dostal do skvělé pozice, ale famózním zákrokem se nyní blýsknul gólman Holtby, který předvedl rychlou lapačku.

56:03
    Oshie se hnal sám na gólmana hostů, tan ovšem skvěle vyrazil puk betony.

55:20
    Střela Savarda od modré skončila na betonu Holtbyho.

54:05
    Aktivnějším celkem je nyní Columbus, ale Holtby si zatím na puk nesáhnul.

52:21
    Střela beckhendem od Andersona.

52:06
    Nyní se hraje hra hodně nahoru a dolu, ale ani jeden z celků si nedokáže udržet třetinu, ve které by se mohl usadit.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 2. Connolly (Eller, Orpik), 3. Chiasson (Niskanen, Smith-Pelly), 40. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 42. Kuzněcov (Carlson, Oshie) – 24. Panarin (Dubois), 37. Calvert, 57. Werenski (Dubois, S. Jones)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orpik, Carlson, Orlov, Niskanen, Djoos, Bowey – Ovečkin, Bäckström, T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Oshie – Stephenson, Eller, Connolly – Smith-Pelly, Beagle, Chiasson.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, Harrington, Nutivaara – Panarin, Dubois, J. Anderson – Jenner, Dubinsky, N. Foligno – Milano, Wennberg, Atkinson – Motte, Sedlák, Bjorkstrand – Calvert.