Minnesota – St. Louis 2:1 (po pr.) | Vancouver – Toronto 2:1 (kon.) | Montreal – Detroit 10:1 (kon.)
Tampa – San Jose 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 5:1 (kon.) | Washington – Columbus 4:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 5:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:2 (2:0 po s.n.) | Carolina – Florida 3:2 (po pr.)
Dallas – Chicago 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Edmonton 5:7 (kon.)
po s.n. (2:0)
Nashville Predators
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Anaheim Ducks
Neděle 03.12.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Přeji dobré časné nedělní ráno. (05:10:26)

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:08

1. Kevin Fiala (NSH) 1+0, rozh. náj.
    2. Calle Järnkrok (NSH) 1+0
    3. Filip Forsberg (NSH) 0+1

Dramatický zápas je u konce, nakonec o jeho výsledku musely rozhodnout až nájezdy, ve kterých byl lepší domácí Nashville. Trefili se Fiala a Turris. Naopak všichni tři střelci Anaheimu ztroskotali na Rinnem. V průběhu zápasu měli ale dvakrát blíž k vítězství hosté. Poprvé vedli ve druhé třetině, když se trefil Henrique, vyrovnal ale Fiala. Na branku Fowlera ze třetí třetiny pak dokázal zareagovat Järnkrok. V prodloužení pak gól nepadl a dál už to znáte.

Kevin FIALA - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.

Autorem vítězné branky je KEVIN FIALA.

3. série
    2:0
    Kyle Turris definitivně rozhodl tohle utkání, povedlo se mu trefit přesně k tyči.

2. série
    1:0
    Adam Henrique se rozjel hodně rychle, ale trefil jen pravý Rinneho beton.

2. série
    1:0
    První gól nájezdů! Fiala propálil Millera mezi betony!

1. série
    0:0
    Perry zkusil vypálit směrem na lapačku, ale trefil jen beton Rinneho.

1. série
    0:0
    Jako první se k nájezdu rozjel Filip Forsberg za Nashville. A trefil tyčku po střele forhendem!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení tento zápas nerozhodlo, takže vítěze poznáme až po samostatných nájezdech, které začnou za malou chvíli.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:35
    Nashville kroužil dlouho v útočném pásmu, ale pak byl vytlačen do pásma středního.

62:55
    Domácí jeli do přečíslení dva na jednoho, ale k Forsbergovi se kotouč nedostal, takže k zakončení ani nedošlo.

61:59
    Calle Järnkrok byl zasažen nepříjemně pukem do obličeje. Hra byla pro jistotu přerušena, ale útočník Nashvillu vypadá, že je v pořádku.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 28. Fiala (Turris, Sissons), 52. Järnkrok (F. Forsberg, Arvidsson), rozh. náj. Fiala – 33. Henrique (Montour, Fowler), 46. Fowler (Perry, H. Lindholm)