Minnesota – St. Louis 2:1 (po pr.) | Vancouver – Toronto 2:1 (kon.) | Montreal – Detroit 10:1 (kon.)
Tampa – San Jose 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 5:1 (kon.) | Washington – Columbus 4:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 5:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:2 (2:0 po s.n.) | Carolina – Florida 3:2 (po pr.)
Dallas – Chicago 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Edmonton 5:7 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
Florida Panthers
Neděle 03.12.2017, 02:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Česká stopa v utkání

Radim Vrbata (FLA) 0+0, 2 střely, TOI 14:13 (07:46:17)

Hvězdy utkání

1. Noah Hanifin (CAR) 1+0
    2. Jeff Skinner (CAR) 1+0
    3. Cam Ward (CAR) 37 zák., 2 góly, 94,9%

Carolina dvakrát v zápase vedla, když se v přesilové hře prosadili v první třetině Elias Lindholm a v polovině závěrečné třetí třetiny po vyrovnávacím gólu Nicka Bjugstada domácí Jeff Skinner. Jenže necelé dvě minuty před koncem vyrovnal Aleksander Barkov a utkání šlo v PNC Areně do prodloužení, které dvě sekundy před koncem rozhodl k radosti domácích fanoušků Noah Hanifin. Konečný výsledek zápasu, ve kterém diváci viděly dvě bitky a hodně trestných minut. Carolina Hurricanes 3 Florida Panthers 2.

64:58 Noah HANIFIN - 3:2

64:58
    Carolina právě vstřelila branku!
    NOAH HANIFIN napřáhl v mezikruží těsně před koncem prodloužení ke střele, kterou James Reimer levým betonem senzačně vyrazil, vleže už ale lapačkou zasáhnout nedokázal a obránce Caroliny nad ní v blízkosti pravé tyče bekhendem dorazil puk do brány! Carolina poráží Floridu po prodloužení 3:2! Asistence: Elias Lindholm.

60:01

Carolina dvakrát vedle poté, co využila přesilovou hru, jenže Florida dokázala vždy na jednobrankové manko zareagovat a v PNC Areně nás čeká přídavek v podobě prodloužení 3 na 3. Kdo z koho? Skóre po třetí třetině. Carolina Hurricanes 2 Florida Panthers 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    58:04 Aleksander BARKOV - 2:2

58:04
    Florida právě vstřelila branku!
    Vincent Trocheck napřáhl před vrcholem pravého kruhu pro vhazování od hrazení k táhlé střele zápěstím, která byla před bránou zablokována, čehož dokonale využil ALEKSANDER BARKOV, a krásnou střelou zápěstím pod pravým podpaždím Cama Warda vymetl vzdálenější levý horní roh brány!. Asistence: Vincent Trocheck a Aaron Ekblad.

52:06
    Brock McGinn a Alex Petrovic se do sebe pustili a oba dostali dvě minuty za hrubost.
    48:17 Jeff SKINNER - 2:1

48:17
    JEFF SKINNER v blízkosti pravé tyče na milimetrovém prostoru předvedl nádhernou stahovačku a nad levým ramenem Jamese Reimera puk zvedl z blízkosti pod horní tyč! Hurricanes podruhé v zápase vedou! Asistence: Derek Ryan.

47:24
    Carolina si zahraje přesilovou hru poté, co Aaron Ekblad dostal dvě minuty za hákování.
    44:52 Nick BJUGSTAD - 1:1

44:52
    NICK BJUGSTAD předvedl na pravém křídle pěkný oblouk a z téměř nulového úhlu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Cam Ward na přední tyči nedokázal zastavit, a puk mu proklouzl do brány! Asistence: Aleksander Barkov a Jonathan Huberdeau.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. E. Lindholm (Aho, T. Teräväinen), 49. Skinner (D. Ryan), 65. Hanifin (E. Lindholm) – 45. Bjugstad (Barkov, Huberdeau), 59. Barkov (Trocheck, Ekblad)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, Faulk (A), Hanifin, Pesce, H. Fleury, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal (C), T. Teräväinen – Jooris, V. Rask, Williams – Skinner (A), D. Ryan, E. Lindholm – Nordström, Krüger, B. McGinn. Hlavní trenér: Bill Peters.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Yandle, Ekblad (A), Matheson, McCoshen, Pysyk, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Malgin – J. McGinn, Trocheck (A), Bjugstad – Hunt, McCann, Vrbata – Haley, MacKenzie (C), Sceviour. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Chris Rooney, Kyle Rehman. Čároví rozhodčí: Darren Gibbs, Brian Mach

Diváci: 14246