Minnesota – St. Louis 2:1 (po pr.) | Vancouver – Toronto 2:1 (kon.) | Montreal – Detroit 10:1 (kon.)
Tampa – San Jose 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 5:1 (kon.) | Washington – Columbus 4:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 5:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:2 (2:0 po s.n.) | Carolina – Florida 3:2 (po pr.)
Dallas – Chicago 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Edmonton 5:7 (kon.)
po s.n. (2:0)
Dallas Stars
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 03.12.2017, 03:05 • American Airlines Center, Dallas • NHL

64:51
    Dallas si dá krátkou přesilovku, dvě minuty za hákování dostal Patrick Kane.

49:36
    Už se pískalo, z přesilovky ale nic nebude. Hostující Connor Murphy sice dostal dvě minuty za faul loktem, jenže domácí se dopustili provinění o přílišném počtu hráčů na ledě... Trest odpyká Brett Ritchie.

39:55
    Tak ještě jedno vyloučení, dvě minuty za sekání dostal domácí Greg Pateryn.

35:52
    Další přesilovka pro Dallas, dvě minuty obdržel Patrick Sharp, když se provinil podražením.

29:30
    Bude se vylučovat, domácí hráli v šesti a jsou z toho dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Brett Ritchie.

25:05
    Ta ale byla velmi krátká a už se pískalo. Dvě minuty za podražení dostal Connor Murphy.

18:02
    Dallas si zahraje přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Duncan Keith.

05:09
    A je tu hned přesilovka i pro domácí. Dvě minuty za vysokou hůl dostal John Hayden.

02:49
    První vyloučení utkání. Curtis McKenzie vystartoval proti puku, jenže přitom fauloval soupeře. Už je na trestné lavici s dvouminutovým trestem za podražení.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. Radulov (Seguin, Ja. Benn), 33. Faksa (Elie, Pitlick), rozh. náj. Radulov – 9. Franson (Hartman, Keith), 40. Saad (C. Murphy, J. Toews)