Sparta – Jihlava 6:5 (po pr.) | Zlín – Pardubice 5:2 (kon.) | Liberec – Litvínov 4:3 (po pr.)
Mountfield HK – Kometa Brno 1:0 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Třinec 4:3 (po pr.) | Olomouc – Vítkovice 0:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Chomutov 5:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (0:0, 1:2, 2:1 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 03.12.2017, 16:00 • Home Credit Aréna • Tipsport extraliga • 28. kolo

Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek první adventní neděle.

Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni Martin Bakoš (LIB) a Viktor Hübl (LIT). (18:38:09)

Z vítězství se nakonec radují Bílí Tygři, kteří v prodloužení využili přesilovou hru a získali tak druhý, bonusový bod.

60:44 Marek KVAPIL - 4:3

60:44
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Martin Ševc přihrál na modré Martinu Bakošovi, který svým křížným pasem vybídl k zakončení MARKA KVAPILA, jemuž stačilo zakončit do napůl odkryté brány Litvínova! Asistence: Martin Bakoš, Martin Ševc.

60:01

Liberečtí ve třetí třetině otočili stav zápasu na 3:2, jenže Verva dvě minuty před koncem srovnala, a tak nás čeká pětiminutové prodloužení, v němž budou domácí pokračovat ve své přesilovce.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:17
    Dělovku Martina Ševce kdosi tečoval mimo Petráskovu svatyni.

59:00
    Komplikace pro hosty! Jiří Hunkes (LIT) obdržel dvě minuty za držení protihráče.
    58:01 Viktor HÜBL - 3:3

58:01
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Jiří Hunkes našel přihrávkou z vlastního obranného pásma najetého VIKTORA HÜBLA, jenž v samostatném úniku prostřelil Romana Willa a vyrovnal na 3:3! Asistence: Jiří Hunkes, Michal Trávníček.

57:32
    Lukáš Krenželok poslal zpoza brány kotouč na Tylera Redenbacha, ten ale ani na dvakrát Michaela Petráska nepřekonal.

56:55
    Daniel Sörvik se dostal na modré čáře ke střelou, kterou Roman Will vyrazil svým betonem do rohu. Následně Liberečtí vyhodili puk na zakázané uvolnění.

55:38
    Puk se ocitl v boxu časoměřičů. Po komerční přestávce se bude vhazovat na středovém kruhu.

54:27
    Douderovu střelu si málem do vlastní brány tečoval Jaroslav Vlach, Roman Will ale na štěstí pro Tygry stihl včas zareagovat.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 30. Bakoš (M. Kvapil, Ševc), 42. Bakoš (Redenbach, M. Kvapil), 50. Redenbach (Bakoš, M. Kvapil), 61. M. Kvapil (Bakoš, Ševc) – 29. Ihnačák (V. Hübl, Hunkes), 31. V. Hübl (Hunkes, Gerhát), 59. V. Hübl (Hunkes, Trávníček)

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Jánošík, Šmíd (A), Kolmann, Derner, Maier – Ordoš, P. Jelínek (A), M. Kvapil – Bakoš, Bulíř, L. Krenželok – J. Stránský, Redenbach, Jašek – Lakatoš, D. Špaček, J. Vlach.
    HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Hunkes, Kubát (A), Gula, L. Doudera, Sörvik, Baránek, Z. Sklenička – Nejezchleb, V. Hübl (A), Gerhát – Vandas, Ihnačák, J. Černý – Jánský, M. Hanzl, Trávníček (C) – Jurčík, Válek, Matoušek.

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Ondráček, Špůr

Diváci: 5 454