3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Neděle 03.12.2017, 15:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:16:37)

Tři body zůstávají ve Frýdku-Místku. I přes drama v koncovce hosté branku nevstřelili a Frýdecko-místečtí rysi vyhráli 3:1. V 19. minutě Przybyla nahrál puk před bránu, kde byl Tomáš Franek a ránou do pravé šibenice poslal Frýdek-Místek do vedení! Ovšem již po třiceti devíti sekundách bylo vyrovnáno, když Radek Pilař z pravé strany procpal kotouč mezi betony Strmeně. Ve 25. minutě Dan Przybyla vyslal nenápadnou ránu, která nakonec skončila v síti hostů. Ve 37. minutě druhým gólem poslal Przybyla Frýdek-Místek do dvoubrankového vedení, které si už domácí pohlídali.

59:40
    Domácí se osvobodili a vyhodili puk do středního pásma.

59:19
    Domácí hrají ve čtyřech.

59:09
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Zahradníček – 2 min., krosček).

59:09
    Nyní se ale domácí hráč provinil faulem.

59:01
    Domácí obránce zblokoval střelu hostujícího hráče.

58:44
    Oddechový čas pro hosty.

58:25
    Strejček dostal puk do domácího pásma, ale ke střele se hosté stále nedostali ani ve hře 6 na 4.

58:06
    Litoměřice hrají bez brankáře!

57:39
    Hosté jsou v pásmu Frýdku-Místku, ale ke střele se zatím nedostali.

57:21

57:19
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Martin Osmík – 2 min., držení protihráče).

56:55
    Martin Osmík se dostal přes střed plochy ke střele, ale Král si sní poradil.

56:19
    Marek Růžička dostal puk, ale z bezprostřední blízkosti těsně minul hostující svatyni!

56:03
    Pěkná kombinace Frýdku-Místku nakonec neskončila střelou, ale dál drží puk v pásmu hostů.

55:21
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Strejček – 2 min., nedovolené bránění).

55:12
    Josef Stříbrný z velké dálky vypálil na domácí bránu, ale Strmeň puk chytil a rychle rozehrál.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 19. Franek (Przybyla, Kafka), 25. Przybyla (Kafka, Marek Růžička), 37. Przybyla (Franek, Kafka) – 19. R. Pilař (Hanták)

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Bartko, Zahradníček (A), Haman, Piegl, Matyáš – Marek Růžička, Pechanec, Bajtek – Kvasnica, Osmík, Harkabus – Klimša (C), Zachar, Kofroň – Franek, Przybyla, Kafka – D. Stránský.
    HC Stadion Litoměřice: Král (Klouček) – Buchtela, Smetana (C), Strejček, Jeřábek, Jandus, Jebavý – Bílek (A), J. Veselý, Kusý – Kantner, Kodýtek, Helt – Stříbrný, J. Šimeček, Řehoř – R. Pilař, Hanták, Jirásek.

Rozhodčí: Jakub Koziol, Pavel Obadal – Radim Adamec, Leon Wesley