Chodov – Bohemians 5:4 (kon.) | Liberec – Bulldogs 9:4 (kon.) | Florbal Ústí – Střešovice 7:6 (po pr.)
Florbal Ústí
7:6 (0:2, 2:3, 4:1 - 1:0)
PSN Tatran Střešovice
Neděle 03.12.2017, 20:00 • SC SLUNETA Ústí nad Labem • Livesport Superliga • 15. kolo

Ústí poráží Tatran před 275 diváky. V normální hrací době jsme vítěze nepoznali, a tak došlo na prodloužení. V tom nastřelili hosté břevno, ale nakonec Viktor Kopecký se stal v poslední minutě čtvrté části hry domácím hrdinou, když jej našel Krbec. (22:07:52)

64:08
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Je vymalováno! VIKTOR KOPECKÝ rozhoduje o tom, že vítězem tohoto zápasu je Ústí nad Labem po přihrávce Krbce. Jednalo se o druhou střelu domácích v prodloužení. 7:6. Asistence: Mikuláš Krbec.

63:55
    Necelá minuta do konce prodloužení a zatím vše směřuje k nájezdům.

63:34
    Nebyli jsme daleko od konce zápasu, ten ovšem odmítl jeden z hostujících hráčů střelou do horní tyče.

63:00
    Domácí florbalisté se osvobozují, ale pražské mužstvo zůstává u míčku a má šanci rozhodnout tento mač.

62:00
    Míček momentálně lítá na holích hostujících hráčů a Fibiger je pod tlakem.

61:19
    Ústí bude vyloučeno, rozhodčí ponechali hostům výhodu a domácí celek bude hrát oslabení tři na čtyři.

60:46
    Rebro zasáhl proti střele jednoho ze svých protihráčů, zřejmě to byl Kopecký, kdo vyzkoušel brankáře Tatranu.

60:03
    Florbalisté domácího celku vyhráli první vhazování prodloužení a budou mít výhodu prvního útoku směrem na branku soupeře.

60:01

Čeká nás prodloužení. Ústí sahalo po výhře v normální hrací době, ale Meliš byl zásadně proti a za asistence Brautfergera stanovil skóre po šedesáti minutách na 5:5. Tím pádem uvidíme prodloužení hrané stejně jako v české hokejové extralize či NHL po třech hráčích na obou stranách.

60:00

59:10
    Kolstrunk pálil vedle branky soupeře a zdá se, že půjdeme do prodloužení.

58:15
    Máme před sezonou ani ne poslední dvě minuty normální hrací doby a varianta, že Ústí porazí Střešovice není daleko.

57:25
    Jeden z hostujících hráčů nastřelil ruku Kühnela, ale jednalo se o neúmyslné hraní rukou, takže hra pokračuje dál.

55:45
    Tatran právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! MILAN MELIŠ využil toho, že Ústí bylo před vlastní brankou nedůrazné a dostal míč do sítě. 6:6. Asistence: Petr Brautferger.

55:05
    Běží již poslední pětiminutovka zápasu a Ústí sahá plném bodovém zisku z utkání s Tatranem Střešovice.

Vít Muzikář

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 22. Kolstrunk, 28. Fuchsig (Krbec), 44. Krbec, 52. Krbec, 54. Kopecký, 54. Krbec (J. Horák), 65. Kopecký (Krbec) – 3. Gašparík (Svačinka), 14. Svoboda (Sládeček), 30. Jiř. Kolísko (Langer), 36. Meliš (Brautferger), 37. Langer, 56. Meliš (Brautferger)

Florbal Ústí: Fibiger (Weissgarber) – Semerád, J. Horák, Kühnel, Stibor – Täuber, Kužel, Kolstrunk – Vavruška, Josef Novák, Kopecký – Vl. Štorek, Pavelka, Fuchsig – Krbec, Šafařovský.
    PSN Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Vítovec, Tlapák, Ja. Kolísko – Nehila, Jiř. Kolísko, Jak. Kolísko – Slavík, Sládeček, Langer – Meliš, Svoboda, Gašparík – Brautferger.

Rozhodčí: Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička