Crotone – Udinese 0:3 (kon.) | Hellas Verona – Janov 0:1 (kon.)
Hellas Verona
0:1 (0:1)
Janov CFC
Pondělí 04.12.2017, 21:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi (Verona). • Italská Serie A • 15. kolo

Děkuji za pozornost, přeji hezký večer a dobrou noc. (23:04:16)

Gól vstřelený v samém závěru první půle nakonec rozhoduje o konečném osudu tohoto zápasu. Druhý poločas branku nepřinesl, třebaže šance k jejímu vstřelení měly obě mužstva, stav zůstal nezměněný. Pro hostující tým je to velice cenné vítězství, naopak Verona cítí hořké zklamání.

90+5

90+5
    Domácí to ještě zkouší, ale po faulu o míč přichází a mnoho času už nemají.

90+4
    Hlavičkový pokus jednoho z domácích hráčů končí mimo soupeřovu bránu. Perin s rozehrávkou nepospíchá.

90+3
    Znovu vyrazili hosté do otevřené obrany, avšak byli příliš pomalí.

90+2
    Hosté mohli definitivně rozhodnout. Poté co se dostali do přečíslení čtyři na dva, přišla přihrávka na levou stranu, kde stál připravený Biraschi, avšak trestuhodně minul vzdálenější tyč. Tohle byla velká šance.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Perin vyběhl daleko z brány, pořádně se natáhl a letící míč schoval do bezpečí svých rukavic.

88
    Biraschi hned schytal nepříjemný úder, ale hra pokračuje dál.

87
    Žlutou kartu dostává Marcel Büchel (Hellas Verona FC).

86
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Diego Laxalt, přichází Davide Biraschi.

83
    Omeonga svůj střelecký pokus příliš uspěchal a míč poslal vedle bližší tyče.

82
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Valoti, přichází Franco Zuculini.

81
    Události posledních minut hovoří za vše, hosté vehementně brání svůj těsný náskok, avšak mnohdy za cenu faulu, který zasluhuje žlutý trest.

81
    Žlutou kartu dostává Gianluca Lapadula (Janov CFC).

79
    Žlutou kartu dostává Andrea Bertolacci (Janov CFC).

77
    Žlutou kartu dostává Nicolás Spolli (Janov CFC).

75
    Krátce na to se stejný hráč dostal do zakončení, jeho příliš slabý pokus z voleje ale Perin dokázal zneškodnit.

74
    Ani z této šance se domácí neprosadí, Kean přihrával směrem k bráně, kde se snažil tečovat míč jeden z jeho spoluhráčů, ale ze skrumáže vydolovali míč jako první hosté.

73
    Žlutou kartu dostává Stephane Omeonga (Janov CFC).

71
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Daniele Verde, přichází Lee Seung-woo.

70
    Hosté drží dlouho míč na kopačkách, čas hraje v jejich prospěch.

68
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Stephane Omeonga.

65
    Domácí se už radovali z branky, ale ta není pro ofsajd uznána a hráči Verony si toho jsou moc dobře vědomi.

64
    Žlutou kartu dostává Samuel Souprayen (Hellas Verona FC).

64
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Gianluca Lapadula.
    63.

63
    Vypadalo to na ofsajd, ale hra pokračovala a do samostatného úniku se dostal Rigoni, který zkoušel překonat vyběhnutého brankáře střelou k bližší tyči, tu ovšem o malý kousek minul. Už to mohlo být 0:2.

61
    Domácí dostali protivníka pod tlak, ale veškeré jeho útočné manévry zatím srovnání nepřináší.

60
    Před bránu hostů si nabíhali dva domácí fotbalisté, přihrávka k nim však nedoputovala.
    58.

58
    Výborně to nyní zkusil Cerci, který pořádně protáhl Perina. Ten dokázal vynikajícím zákrokem vyrazit míč a udržet čistý štít.

56
    Z velké dálky to zkusil Romulo, avšak bránu vysoko přestřelil.

55
    Izzo fauloval a jeho tým bude čelit přímému kopu.

54
    A nejinak tomu je i po nepřesném Taarabtově centru.

53
    Druhá půle zatím zaostává za to úvodní, hra se přesouvá ze strany na stranu, ale hráči si mezi sebou spíš jen přihrávají, ani jeden z brankářů dosud nemusel zasahovat.

49
    Od úvodu druhé půle už druhý hráč Janova leží na trávníku a na nohy se mu příliš nechce.

46
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Bruno Zuculini, přichází Moise Kean.

46

První poločas začal velkou aktivitou z obou stran, domácí trefili břevno, další velkou gólovku však diváci neviděli, teprve těsně před odchodem do kabin se hosté díky šťastné brance ujali vedení. Podaří se domácím ve druhé půli odpovědět?

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3
    45+2. Goran PANDĚV - 0:1

45+2
    Janov právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen první poločas přinesl gól. GORAN PANDĚV se trochu šťastným způsobem dostal k míči na pravé straně pokutového území, měl až trestuhodně dost času si balón zpracovat a zamířil do vzdálenějšího rohu domácí svatyně.

45+1
    A nakonec to jsou dvě minuty.

45
    Domácí dohrávají první poločas na své polovině, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

42
    Rosi hlavičkoval v těžké pozici vedle bližší tyče.

41
    Úvodní aktivita poněkud upadla, nyní se hraje nepříliš pohledný fotbal. Poté, co na trávě zůstal ležet Verde, je hra přerušena.

38
    Spolli inkasoval nepříjemný úder do obličeje, po krátkém pobytu na trávníku se postavil a pokračuje dál.

35
    Na druhé straně skočil do přihrávky z pravé strany Nícolas a balón zastavil svými rukavicemi.

34
    Ferrari poslal míč před bránu, kde jej nikdo netečoval a balón tak skončil až v Perinově náruči.

31
    Hodně přetažený centr letí za bránu Janova a rozehrávat bude Perin.

29
    Ztečovanou přihrávku nedokázal Nícolas zachytit, míč končí za brankovou čárou a hosté rozehrají roh.

28
    Cerci si míč hezky zpracoval a střílel z otočky ke vzdálenější tyči, tu ovšem minul poměrně dost.

26
    Nepřesný pas hostů končí vedle domácí svatyně.

24
    V pokutovém území se k zemi skácel Rosi, jenž se vehementně dožadoval odpískání faulu, ale hra pokračuje.

23
    Verde ale trefuje pouze dobře postavenou zeď.

22
    Tak co teď, přímý kop pro domácí celek.

21
    Míč ovšem končí na její straně, tentokrát Perin zasahovat nemusel.

20
    Nyní rozehraje Verona zajímavou standardku, podaří se jí ohrozit soupeřovu bránu?

18
    Tak tohle může hostující tým hodně mrzet, po pěkné kombinaci si pro přihrávku na střed doběhl Bertolacci, jeho pokus z voleje však končí mimo soupeřovu bránu. Hráč Janova měl dost času si míč zpracovat a se střelou se zbytečně unáhlil.

18
    Hosté dlouho pobývali před pokutovým územím Verony, po faulu se však musí vrátit na svoji stranu, rozehrávat bude Nícolas.

15
    B. Zuculini se hodně diví výroku hlavního arbitra, ale jeho faul byl více než jasný. Soupeř rozehraje na polovině jeho mužstva.

13
    Bessa se chytil do ofsajdové pasti.

12
    Nícolas míč vyboxoval, poté se o něj postarali jeho spoluhráči.

12
    Rohový kop pro hostující tým.

10
    Valotti zkoušel střelu k bližší tyči, avšak soupeřovu svatyni minul asi o dva metry. Je třeba říct, že oba týmy se snaží střílet od samého začátku.

9
    Domácí využili špatné rozehrávky soupeře, Souprayen před sebou měl dost volného místa, ale svoji ránu z voleje zamířil mimo bránu.

8
    Na druhé straně poslal jeden z domácích hráčů slabou střelu po zemi přímo do gólmanovy náruče.

7
    Panděv střílel v tísni, navíc míč netrefil vůbec ideálně a Nícolas stačil zakročit.

5
    Verde zakroutil svůj centr na břevno soupeřovy brány, Perin se natahoval marně, ale měl štěstí.

2
    Nepřesná přihrávka hostů končí u Nícolase, ten sebral míč do náruče a rozehrává.

1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Hellas Verona FC: Nícolas – Rômulo (C), Caracciolo, A. Ferrari, Souprayen – Bessa, B. Zuculini, Marcel Büchel – Cerci, Valoti, Verde.
    Náhradníci: Silvestri, Coppola – Cáceres, Fossati, F. Zuculini, Lee Seung-woo, Calvano, Tupta, Bearzotti, Felicioli, Kean.

Janov CFC: Perin (C) – Izzo, Spolli, E. Zukanović – Rosi, L. Rigoni, Veloso, Bertolacci, Laxalt – Taarabt – Panděv.
    Náhradníci: Lamanna, Zima – Gentiletti, Rossettini, Biraschi, Migliore, Cofie, Ricci, Omeonga, Centurión, Lapadula, Lazović.

Rozhodčí: A. Damato – A. Giallatini, P. De Meo.

Janov

Hostům patří sedmnácté místo, první nesestupové, s deseti body. Mimo svůj stadion se jim nedaří nejhůř, ze sedmi utkání brali osm bodů za dvě výhry a dvě remízy, stačili jim k tomu pouhé čtyři vstřelené góly, oproti tomu pět branek Janov na hřištích soupeřů inkasoval. V posledním venkovním klání zvítězil těsně 1:0 v Crotone, když o své výhře rozhodl už v 11. minutě.

Verona

Domácím patří předposlední příčka s devíti body, horší už je pouze jednobodové Benevento, avšak na čtrnácté Udinese ztrácí jen tři body, na svého dnešního protivníka pouze bod. Ze sedmi klání před svými fanoušky zvítězili pouze jednou, jednou brali bod za remízu a zbylé zápasy prohráli, vstřelili pět branek a šestnáct inkasovali. Poslední dva domácí dueli hráči Verony sice prohráli, ale nutno říct, že to bylo vždy těsné, jen o gól. Nejlepším střelcem týmu je čtyřbrankový Ital Giampaolo Pazzini.

Dobrý den, dohrávku 15. kola nejvyšší italské fotbalové ligy dnes obstarají dva duely, jako druhý přijde na řadu o deváté hodině večerní souboj dvou celků ze spodních pater tabulky, Verony a Janova. Mírným favoritem je druhý jmenovaný tým.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.